42 військовослужбовці на Волині отримали ордери на службове житло

Суспільне Волинь

14 жовтня 42 військовослужбовці Володимир-Волинського гарнізону отримали ордери на службове житло. Будинок зводили 12 років, – розповіла Суспільному керівниця служби зв’язків із громадськістю 14 ОМБР Надія Замрига.

Серед тих хто отримав житло – 35 військових з 14-ї окремої механізованої бригади імені князя Романа Великого, решта військові з зенітно-ракетного полку гарнізону.

Зі слів командира бригади Олександра Охріменко, у новобудові 44 квартири: 9 однокімнатних, 16 двокімнатних, 18 трикімнатних і одна чотирикімнатна.

Суспільне Волинь

Зі слів командира, багато військовослужбовців стояли в черзі на житло більше 25 років. Військовослужбовець 14 ОМБР Павло Чижевський каже: перебував на квартирному обліку 20 років, нині отримав ключі від двокімнатної квартири.

Суспільне Волинь

Павло Чижевський

Військовий має статус учасника АТО, брав участь у звільненні Лисичанська, був одним з тих, хто вийшов з Іловайського котла. Розповідає: у новій квартирі мешкатиме з дружиною та чотирма дітьми. "Дочекалися, разом із родиною, будемо тепер жити. Все подобається, – каже військовий.

Суспільне Волинь

Документи та ключі від службових квартир військовим вручили під час урочистостей. Родина Борисюків мріяла з'їхати зі зйомного житла 15 років.

Після урочистостей подружжя одразу поїхали оглядати нове житло. Олександр отримав двокімнатну квартиру. Зі слів дружини Наталії, в одній з кімнат облаштують дитячу для двох доньок.

Суспільне Волинь

"Це для нас велике щастя, отримати службову квартиру. Ще й в такий день отримали. Думаю ми тут все облаштуємо і вже до Нового року хоче сюди в'їхати", – розповідає військовослужбовець.

За словами керівниці служби зв’язків із громадськістю 14 ОМБР Надії Замриги, військові мають право проживати в службових квартирах. Каже: якщо особа переводитиметься в іншу частину або вийде на пенсію, то рішення про передачу чи приватизацію квартири прийматиметься згідно із чинним законодавством.

Термінові новини та щоденні інформаційні підсумки читайте в Telegram та Viber Суспільного Волині.