У Чернігові посмертно присвоїли почесні звання "Захисник України — Герой Чернігова"

ФОТО: Суспільне Чернігів

Дев'ятьом загиблим у війні на Сході воїнам посмертно присвоїли почесні звання "Захисник України – Герой Чернігова". Окрім нагрудного знаку родичі загиблих отримали також грошову допомогу у розмірі 10 мінімальних заробітних плат – нині це 60 тисяч гривень. Нагородження пройшло 13 жовтня у Чернігові у сквері імені Попудренка.

Також до дня Захисників та захисниць України в обласному центрі відбулося покладання квітів до братських могил загиблих воїнів Другої Світової війни та меморіальних стел загиблим учасникам у війні на Сході України.

ФОТО: Суспільне Чернігів

У Чернігові посмертно присвоїли почесні звання "Захисник України — Герой Чернігова"

Дев'ятьом загиблим посмертно присвоїли почесні звання "Захисник України — Герой Чернігова". Це – Вадим Лобода, Андрій Лебедєв, Павло Старченко, Сергій Харитонов, Євгеній Кравченко, Євген Бушнін, Роман Лось, Дмитро Пономаренко та Павло Смирнов.

Людмила Кравченко отримала почесне звання за свого сина Євгенія, молодшого Сержанта.

"Син загинув 31 січня 2015 року під містом Вуглегірськ. Дуже приємно, що наших дітей не забувають не тільки в Україні, а й наша місцева влада, що нагороджують такою великою почесною відзнакою "Герой Чернігова".
ФОТО: Суспільне Чернігів

Людмила Кравченко

Орденом княгині Ольги нагородили Олену Запеку, заступницю голови організації "Родина Воїна".

"Я отримала "Орден княгині Ольги" третього ступеня. Ця нагорода за всю працю, яку ми робимо заради пам'яті наших хлопців".
ФОТО: Суспільне Чернігів

Орденом княгині Ольги нагородили Олену Запеку

В листопаді 2014 року Олена втратила сина Віктора Запеку.

Деталі дивіться у сюжеті:

Читайте також:

У Чернігові попрощалися з нардепом Антоном Поляковим