У Запоріжжі відкрилася виставка картин і скульптур митців з Дніпра та Києва

Суспільне Запоріжжя

12 жовтня у Туристичному інформаційному центрі Запоріжжя у межах Артфоруму 2021 відкрилася виставка персональних експозицій митців із міста Дніпра та Києва.

Про це повідомляє кореспондентка Суспільного Запоріжжя Дар'я пасічник.

Галина Дюговська, Володимир Балибердін та Андрій Пушкарьов представили на експозиції понад 50 робіт. Зокрема, художник та дизайнер Володимир Балибердін з міста Києва привіз до Запоріжжя скульптури з металу з додаванням скла та кольорових металів.

Суспільне Запоріжжя

"Це і ковка, і чеканка, і оплавлення зварювальним апаратом. Шукаю техніки, які можливо втілювати в тих умовах, які у мене є, з того матеріалу, який теж є. В тому році була виставка у Запоріжжі, і мені подарували з вашого музею гвіздочок від чайки, яка була побудована у 18 столітті", — розповідає Володимир Балибердін.

Суспільне Запоріжжя

Володимир Балибердін

"А знизу – це теж з Дніпра. Це мезозойська ера десь, і це була така тваринка, як омар чи осьминог. Це її задня частина. Одна робота робиться роками, а інша – дуже швидко, і чому так відбувається – я не можу сказати", — додає художник.

Суспільне Запоріжжя

Художниця Галина Дюговська для роботи використовує техніки "арттекстиль" та "артлоза". Розповідає, що ці техніки її авторства, а тому абсолютно унікальні.

Суспільне Запоріжжя

"Мені подобаються просторові твори – легкі, сучасні, які могли б бути у сучасному інтер’єрі, але які несуть в собі якісь закодовані наші давні традиції українські. Текстиль для цього підходить якнайкраще. Я роблю свої роботи на каркасах металевих, яких в принципі не видно", — пояснює Галина Дюговська.

Суспільне Запоріжжя

Галина Дюговська

Співорганізаторка Артфоруму 2021 у Запоріжжі Ольга Володина каже, мета заходу — об'єднати митців з різних сфер: "Це і художники, і музиканти, письменники. У цьому випадку ми бачимо зовсім різні техніки, і це не просто живопис, так, це і витинанка, графіка. Це краса".

Суспільне Запоріжжя

Виставка у Туристичному інформаційному центрі Запоріжжя експонуватимуться до 30 жовтня. Вхід – безплатний.

Читайте нас у Telegram

Підписуйтеся на Суспільне Запоріжжя у Viber