У Черкасах місцеві жителі перекрили рух Чигиринською. Що відбувається

Оновлено
Суспільне: Черкаси

У Черкасах жителі будинку, що розташований за адресою Нарбутівська, 279, перекрили рух Чигиринською. За словами мешканки будинку Галини, вони другу добу поспіль перебувають без електропостачання.

Аби привернути увагу до своєї проблеми, на вулицю вийшли 25 жителів будинку, повідомила власна кореспондентка Суспільного з місця події.

Зі слів пані Галини, електропостачання їм вимкнули працівники управлінської компанії "Нова якість", пояснивши це тим, що на їхньому картковому лічильнику у будинку немає грошей. Однак мешканці справно оплачують рахунки за електроенергію, тож не розуміють, чому склалася така ситуація:

"Ми оплачуємо за використану електроенергію в "Нову якість", то чому вони довели до такого, що на нашому лічильнику зараз немає грошей? Чому всі люди мають сидіти без електрики? Ми хочемо, щоб керівництво міста звернуло увагу на нашу проблему", — розповіла пані Галина.

Суспільне звернулося за коментарем в управлінську компанію "Нова якість", вони обіцяли надати коментарі згодом.

За словами пані Галини, вчора, 4-го жовтня, місцеві жителі звернулися в поліцію і попередили, що перекриють рух вулицею Чигиринська.

Керівник управлінської компанії "Нова якість" у коментарі Суспільному пояснив, чому склалася така ситуація:

"Через те, що будинок має заборгованість за електроенергію 78 тисяч гривень при місячному нарахуванні 17, було прийнято рішення про те, щоб встановити картковий лічильник і електроенергію мешканці купують собі наперед. Вони цього не зробили, тому на карточці закінчилися кошти і будинок відключився".

Суспільне: Черкаси

Речник Патрульної поліції області Олексій Драгун повідомив, що рух на перехресті вулиці Чигиринська — Симиренківська тимчасово перекрито рух транспорту у зв'язку з проведенням мітингу.

"Близько 20-ти людей вийшли на пішохідний перехід, автотранспорт не пускають, лише тролейбуси. Патрульні забезпечують правопорядок", — повідомив Олексій Драгун.

Суспільне: Черкаси

Рух транспорту вулицею обмежений наразі: автомобілі рухаються в об'їзд, тролейбуси ж мітингарі пропускають.

Читайте нас у Telegram: головні новини Черкащини та України

Читайте також

Головні історії тижня в одному листі

Підписатися на розсилку Суспільного
Read more!