На Миколаївщині люди перекрили трасу. Вимагають звернути увагу на стан доріг

Оновлено
Фото: Олександр Гордієнко / Суспільне Миколаїв

У селищі Веселинове Вознесенського району люди перекрили дорогу Р-55 Одеса ‒ Вознесенськ ‒ Новий Буг. Вимагають звернути увагу на стан дороги Т15-06 Миколаїв – Доманівка ‒ Берізки та внутрішньоселищних шляхів.

Про це з місця події повідомляє кореспондент Суспільного Олександр Гордієнко.

Фото: Олександр Гордієнко / Суспільне Миколаїв

Люди курсують пішохідним переходом. Мітингувальники очікують на представників обласної державної адміністрації або інших гілок обласної влади. За словами місцевих жителів, траса Т15-06, до якої і веде Р-55, взагалі не проїзна.

"Ми просто існуємо вже тут. В лікарню ніхто звідси виїхати не може, що в бік Одеси, що в бік Миколаєва, що в бік Вознесенська. У нас нічого не виходить. Ну, за фури я взагалі нічого казати не буду, люди так само хочуть їздити і заробляти гроші. Просто, що все в нас накипіло і болить. Пил по всьому селу", – сказав місцевий житель Віктор Шевченко.

Читайте також: "20 фермерів з Миколаївщини звинувачують ексдепутата облради Івануну в рейдерстві"
Фото: Олександр Гордієнко / Суспільне Миколаїв

За підрахунками поліції, на акції присутні приблизно сто людей.

"Ми здійснюємо охорону громадського порядку, щоб ніхто з водіїв, а також присутніх, не здійснював правопорушень. Проводимо бесіди з населенням, вони чекають на органи влади. Але поки ніхто з влади до них не вийшов", – розповів поліцейський Олег Носов.

Станом на 11:45 заблоковано рух п'ятнадцяти вантажівок. Громадський транспорт та служби екстреної допомоги мітингувальники пропускатимуть.

Фото: Олександр Гордієнко / Суспільне Миколаїв

Люди звертались по допомогу до юристів, які сформулювали питання до Укравтодору та Міністерства інфраструктури, відправили запити.

"Нам відповідають, що дорога Т15-06 підтримується у проїзному стані шляхом проведення робіт з поточного дрібного ремонту та експлуатаційного утримання в межах наявних коштів", – сказала юристка Марина Храпко.

Проблему двох доріг державного значення Р-55 та Т15-06 знають і у селищній раді. Але нічого вдіяти не можуть, бо автошляхи на балансі Служби автомобільних доріг, до якої з цим питанням селищна рада звертається ще з 2013 року.

"Це дороги, які сполучаються з обласним центром. І нашим людям, нашому регіону потрібно за необхідністю там бувати. Але отримували відповіді з приводу: спочатку недостатньої кількості коштів. Станом на 17 вересня у нас виконаний проєкт по ремонту дороги Р-55. Т 15-06 з Миколаєва на Берізки проєкту ще поки немає, але ми сподіваємось що буде. І, можливо, у 2020 році розпочнуть ремонт цієї дороги", – розповів Веселинівський селищний голова Олександр Румянцев.

Фото: Олександр Гордієнко / Суспільне Миколаїв

Зі слів місцевої жительки Світлани Пироженко, найближчим часом вони планують зібрати делегацію для поїздки до Миколаївської облдержадміністрації.

"Ми не відступимось, а будемо продовжувати боротьбу. На сьогодні ми вже склали підписи, де люди погоджуються з нами поїхати", ‒ розповіла Світлана Пироженко.

Рух транспорту поновили о 16:15. За словами протестувальників, у разі відсутності реакції перекриють дорогу знов.

Читайте нас у Telegram, Viber та Instagram.