Смерть полтавської школярки після уроку: подробиці події

Доповнено
Суспільне. Полтава

Школярка, яка 15 вересня померла після того, як їй стало зле під час уроку, не мала скарг щодо здоров’я і займалася в основній групі з фізкультури. Таке Суспільному розповіла директорка ліцею № 33, де навчалася дівчинка, Наталія Кікоть. Ці документи нині перевіряють слідчі. Справу розслідують як умисне вбивство.

Суспільне Полтава

Спортивний майданчик, де дитині стало зле

На спортивному майданчику Полтавського ліцею №33 15 вересня близько 16-ї години у 5-В класу був урок фізкультури. Під час заняття 10-річна школярка втратила свідомість.

Суспільне Полтава

Вчитель фізкультури в ліцеї №33, Валерій Білоха

"На уроці фізкультури під час відпрацювання вправ до теми футболу, дівчинка втратила свідомість. Огляд візуальний нічого не дав. Дитина не реагувала на звернення і на дотики. Одразу викликали медика, повідомили класну керівничку, паралельно я почав відпрацьовувати елементи штучного дихання і непрямого масажу", - каже вчитель фізкультури ліцею № 33 Валерій Білоха.

Суспільне Полтава

ліцей №33

Валерій Білоха був першим, хто надав дівчинці домедичну допомогу. Потім її забрала «швидка». Повернути її до тями лікарі міської дитячої лікарні намагалися майже годину, говорить Олена Ананевич.

"15 вересня швидкою допомогою до нашого приймального відділення привезли дівчинку 10-років у стадії клінічної смерті. Дівчинкою займалися наші лікарі-реаніматологи. Усе можливе робили для того, щоб повернути її до життя. Але, на жаль, зафіксували біологічну смерть", - розповіла виконуюча обов’язки медичного директора дитячої міської клінічної лікарні Олена Ананевич.

Суспільне Полтава

Скарг на самопочуття від дитини не було. Дівчинка перебувала в основній групі для занять з фізкультури. Відповідну довідку до школи надавали її батьки, говорить директорка ліцею.

"На спецгрупі вона не перебувала. У неї основна група. У мене оригінал цієї довідки, слідчі його бачили, перевіряли. І попередні роки – 3 та 4 класи, також довідки про те, що основна група з фізкультури. У довідці вказано, що вони по 31.08 проходили там щось у ендокринолога, але таких, щоб скарг серйозних у неї не було", - говорить директорка ліцею №33 Наталія Кікоть.

Суспільне Полтава

Директорка ліцею №33 Наталія Кікоть

Правоохоронці розслідують цю кримінальну справу за частиною першою статті «Умисне вбивство».

"Наразі слідчі здійснюють досудове розслідування. Тіло направлено до бюро судово-медичних експертиз для встановлення причини смерті", - каже речник поліції Полтавщини Юрій Сулаєв.

Що відомо:

  • 30 березня цього року у школі села Лука, що у Лохвицькій громаді, помер учень. Це сталося під час перерви між уроками.