500 тис. грн з міського бюджету виділили на стадіон "Авангард". На що підуть ці гроші

Доповнено
Суспільне Закарпаття

500 тисяч гривень з міського бюджету виділили на утримання ужгородського стадіону "Авангард" 5 серпня на сесії міськради. Про це Суспільному повідомив міський голова Богдан Андріїв.

За його словами, 3 серпня на засіданні міськради реорганізували і структуру комплексу. Із комунального підприємства його зробили комунальною установою. Тоді ж призначили тимчасового виконувача обов'язків директора Віктора Качура. Мер міста додав: на посаду постійного директора стадіону мають оголосити конкурс.

Суспільне Закарпаття

"У бюджеті міської територіальної громади на 2021 рік було передбачено фінансування на стадіон "Авангард" 4 мільйони гривень, — сказав міський голова, — але антимонопольний комітет заборонив фінансувати, оскільки підприємство має заробляти саме на себе. Ми прийняли рішення про перейменування з комунального підприємства на комунальну установу і тепер ми можемо її фінансувати з бюджету міста. Нині (5 серпня, — ред.) призначили перше фінансування — 500 тисяч гривень для підтримання всієї спортивної інфраструктури: полив, електроенергія, охорона, зарплата працівників".

Суспільне Закарпаття

Тимчасовий виконувач обов'язків директора Віктор Качур розповів Суспільному: на стадіоні "Авангард" планують відновити освітлення, центральне табло та організувати паркомісця. "Спробуємо в стислі терміни, до 2-х місяців, відновити світло. Також відновити табло, воно вже застаріле, періодично не працює, там потрібно замінити екран. Потрібно облаштувати паркомісця, щоб забезпечити змагання в цілому", — розповів Віктор Качур.

Виконувач обов'язків директора стадіону Віктор Качур. Суспільне Закарпаття

За його словами, на стадіоні — 3 поля стандартних розмірів з натуральним покриттям. Одне поле 60х40 з натуральним покриттям, також є синтетичне поле 105х68 стандартного розміру з освітленням для проведення переважно тренувально-підготовчих зборів в осінньо-зимовий період. Віктор Качур додав: виділені гроші перш за все необхідні для поточного ремонту, щоб на стадіоні змогли приймати матчі футбольних команд Першої та Прем’єр-ліг.

Суспільне Закарпаття

"Години проведення матчів диктує телебачення, — пояснив він. — І телебачення хоче такі топові матчі транслювати у більш пізній час для глядача. І це є умовою для того, щоб закарпатська команда "Минай" не їхала знову в Київ грати двічі з "Динамо", двічі з "Шахтарем". Тобто, тут стоїть питання відновлення дуже оперативне".

Суспільне Закарпаття

Наразі ж представники комплексу ведуть перемовини з Державним фондом регіонального розвитку щодо можливості фінансування реконструкції чаші центрального стадіону.

Читайте нас у Telegram та Viber