"Знала, що все написала правильно": черкаська випускниця відстояла 200 балів за ЗНО з історії

Колаж Суспільне

Випускниця Черкаського фізико-математичного ліцею Тетяна Новаківська подала апеляцію на результат ЗНО і захистила свій результат у двісті балів. Про це Суспільному повідомила проректорка Черкаського обласного інститутку післядипломної освіти педагогічних працівників Наталія Лісова.

За висновками апеляції на результати зовнішнього незалежного оцінювання, Тетяні зарахували найвищі двісті балів з історії України.

Донька подала апеляцію, бо знала, що все написала правильно і була впевнена у своїх відповідях, розповіла Суспільному мама учениці Алла Володимирівна.

Сама випускниця ззаначила, що спочатку за результатами тестування отримала 198,5 балів.

"Нам видали картки результатів і сканкопії бланків відповідей. На копії було видно, що я залишила відповідь на одне з питань, але на картці показувало, що її не зарахували. Це було завдання, де треба було вписати три із семи правильних відповідей. Цифри були написані нечітко, тому компютер їх не прочитав. Я була впевненою в тому, що все виконала правильно, тому вирішила захищати свої бали", – розповіла дівчина.

Вступати, зазначила Тетяна, планує до столичного університету.

Учитель фізико-математичного ліцею Василь Івангородський, який викладав у випускниці історію та предмет "Громадянська освіта", розповів, що учениця має хорошу пам'ять та нестандартний підхід до навчаня:

"Дівчинка із сім'ї лікарів, талановита, креативна, із нестандартним мисленням. Але здати ЗНО і мислити нестандартно – це не зовсім сумісні речі. Однак Тані вдалося поєднати хорошу пам'ять із творчим підходом та працелюбством, що і дало такий результат", – зазначив педагог.

Профільні предмети для фізико-математичного ліцею це математика та інформатика, тому декого з освітянської сфери відверто здивувало, що у цьому закладі є двісті балів з історії, додав учитель.

За словами Наталії Лісової, цьогоріч по Черкаській області 15 "двохсотбальників".

Що відомо

  • Учасники ЗНО можуть отримати картки результатів і сканкопії бланків відповідей з цих предметів.
  • У разі виникнення сумніву щодо правильності встановлення результату учасник може подати апеляційну заяву в письмовій формі до Українського центру оцінювання якості освіти.
  •  Апеляційні заяви щодо результатів ЗНО можна подавати протягом п'яти календарних днів від дня офіційного оголошення результатів зовнішнього незалежного оцінювання з певного навчального предмета, враховуючи день оголошення.

На фото Тетяна Новаківська під час вручення нагороди від Черкаської міської ради.

Читайте нас у Telegram: головні новини Черкащини та України

Читайте також