Реконструкція на мільйони: у Хмельницькому в серпні завершать добудову НВО №1

Фото: Хмельницька міська рада

У Хмельницькому закінчують будівельні роботи з добудови та реконструкції навчально-виховного об’єднання №1, яке включає у себе садочок та початкову школу. Усі роботи планують завершити у серпні, аби з першого вересня діти уже могли навчатися у нових класах.

Про це на своїй офіційній Фейсбук сторінці написав Хмельницький міський голова Олександр Симчишин.

За його словами, на території НВО №1 уже добудували новий корпус, а в діючому корпусі реконструюють приміщення під медичні кабінети, кухню і їдальню.

У новий добудований корпус НВО №1 планують перевести молодшу школу. Фото: Хмельницька міська рада. Фото: Хмельницька міська рада

«У новому корпусі будуть нові класи, два спортивні зали, ліфт для маломобільних дітей. Змонтували також сучасну вентиляцію та пожежогасіння. У новому корпусі буде вчитися початкова школа, яка прийме орієнтовно 420 учнів. Переведення молодшої школи до нового корпусу дасть нам можливість збільшити кількість місць у дитячому садочку вдвічі», - написав посадовець.

Він також зазначив, що вартість усіх робіт по розширенню НВО №1склала 56 мільйонів гривень, з них на будівництво нового корпусу було витрачено 41 мільйон гривень.

Читайте також