Волонтери провели благодійну акцію на підтримку притулку для тварин. СУСПІЛЬНЕ | ВІДЕОНОВИНИ

Суспільне Херсон

Протягом місяця волонтери збирали допомогу тваринам у притулку в Олешках. Благодійну акцію "Будь другом" ініціювали до Великодня. 21 квітня все зібране передали у притулок.

Волонтери привезли тваринам нашийники та корм. На сьогодні у притулку "Шанс" чотириста двадцять собак і майже сотня котів. Він існує винятково на пожертви. Інформацію про акцію поширювали у соціальних мережах, - розповідає координаторка Анастасія Дєрєндяєва.

"До цієї акції долучились активісти Олешківського краю, а також Сагівського краю. Інформацію ми поширювали у Facebook, Instagram. Було оголошення в групах Олешки. Також я просила херсонських блогерів, олешківських блогерів", - каже Анастасія.

Олена допомагає тваринам у притулку шостий рік. Говорить, щодня їх дедалі більше. Часто собаки прибувають поранені та хворі. Притулок у постійному пошуку благодійників, щоб забезпечити тварин їжею та вакцинами, зробити обробку від паразитів, бо іноді доводиться робити вибір - оперувати одного чи годувати усіх інших.

Суспільне Херсон

"Не обов’язково має бути фінансова допомога. Можете привезти будь що: лежанки, старі речі для підстилок, миски. Ми все приймаємо, ні від чого не відмовляємося. Зараз нам дуже треба побудувати вол’єри та будки для собак. Будь-яка допомога нам потрібна. А так усі привозять тварин, а потім про них забувають чи просто телефонують і запитують: "Як він, живий?", - говорить волонтерка Олена Андрухова.

Суспільне Херсон

Учасник акції Єгор Мірошніченко переконаний, будь-хто може допомогти тваринам, було б бажання. Можна їх узяти на тимчасову перетримку, надати інформаційну підтримку чи перерахувати гроші.

"Ця проблема, на жаль, вона існує. Існує не лише в нашій громаді, тому ми таким способом намагаємось її вирішити, хоча б такими невеликими справами як благодійними акціями. Ми хочемо наголосити на тому, що сьогодні ми їх розпочали. Розпочали за участі активістів та працівників Сагівського будинку культури, а взагалі надалі до цієї акції будуть долучатись не лише філії будинків культури КЗ «Центр культури дозвілля» Олешківської міської ради, а взагалі небайдужі люди нашої територіальної громади", - каже Єгор Мірошниченко.