"Вибрав для себе нелегкий шлях": у Кам'янці попрощалися з військовим, який загинув на Сході України

Фото: Суспільне Поділля

Сьогодні, 29 березня, у Кам'янець-Подільському попрощалися з військовим офіцером ЗСУ, який 26 березня загинув у зоні ООС під час обстрілу позицій української армії. Про це Суспільному розповів начальник центру розмінування військової частини А2641 Олег Хоптій. Додає, поховали військового на Алеї Слави у Кам'янці-Подільському.

Олег Хоптій каже, був знайомий із Сергієм Ковалем з 2011 року, разом проходили службу у центрі розмінування.

"Знаю його як висококласного спеціаліста, класного керівника, досвідченого. Він був одним із кращих командирів загонів", - каже Олег.

Товариш загиблого Олександр Колос, пригадує день їхнього знайомства у 1994 році

"Тоді він вибрав для себе нелегкий шлях захисту батьківщини. Людина надійна, завжди жертвував своїм часом, собою, заради інших, в будь-яку хвилину йшов на допомогу друзям. Ми були дуже близькі, це дуже важка втрата для нас", - говорить товариш загиблого.

Фото: Суспільне Поділля. Фото: Суспільне Поділля

Кам'янець-Подільська міська рада обіцяє фінансово підтримувати сім'ї загиблих у зоні ООС, каже мер міста Михайло Посітко.

"Звичайно, що зі сторони держави, що зі сторони міста ми зробимо все необхідне від нас. Ми допоможемо сім’ям загинувших, поранених на фронті. Перед похованням, передача матеріальної допомоги, щоб полегшити біль втрати близької людини, хоча ми розуміємо, що жодні матеріальні речі вони не замінять того, що дружина втратила чоловіка, донька втратила свого батька", - каже міський голова.

У Сергія Коваля залишилася дружина, 16-ти річний син та чотирьох річна донька, каже начальник центру розмінування Олег Хоптій.

Що відомо

Головні історії тижня в одному листі

Підписатися на розсилку Суспільного
Read more!