Михайлюк та Лень провели чергові матчі в НБА: як зіграли українці

Михайлюк та Лень провели чергові матчі в НБА: як зіграли українці АР Images

Їхні команди знову програли.

Святослав Михайлюк та Олексій Лень взяли участь у матчах регулярного чемпіонату НБА-2020/21.

Як зіграв Святослав Михайлюк

Український захисник "Детройта" Святослав Михайлюк також відіграв 19 хвилин, вийшовши з лави. У програному виїзному матчі проти "Клівленда (107:122) Михайлюк відзначився двома очками (1/1 двоочкових, 0/2 триочкових), п'ятьма передачами та двома підбираннями при одній втрати і двох фолів.

"Детройт" програв 14 із 18 матчів і має лише одну перемогу у восьми виїзних поєдинках "регулярки".

Відео-огляд матчу

Як зіграв Олексій Лень

Український центровий "Вашингтона" Олексій Лень отримав 19 хвилин ігрового часу в виїзному матчі регулярного чемпіонату НБА проти "Нью-Орлеана".

Столична команда програла з рахунком 106:124, зазнавши 11-ї поразки в сезоні, а Лень, вийшовши з лави, набрав вісім очок (3/4 двоочкових, 0/1 триочкових, 2/2 штрафних), зробив чотири підбирання в захисті, чотири передачі, два перехоплення та один блок-шот при шести фолах і одній втраті.

• "Детройт Пістонс" зіграє 29-го січня о 3:00 за київським часом проти чинного чемпіона НБА "Лос-Анджелес Лейкерс".
  • Наступний матч "Вашингтон" проведе дома з "Атлантою Хокс" в суботу, 30-го січня о 2:00 за Києвом.
Медальний залікКаратеСучасне п'ятиборствоБоротьбаСпортивне скелелазінняТхеквондоСкейтбордингСерфінгВітрильний спортГольфПаралімпійський спорт