Визначилися усі півфіналісти чоловічого чемпіонату світу з гандболу

Визначилися усі півфіналісти чоловічого чемпіонату світу з гандболу AP Images

Чотири європейські команди розіграють "золото".

Чоловічий чемпіонат світу з гандболу виходить на фінішну пряму. За один вечір були проведені усі чвертьфінальні матчі - вісім команд, що подолали два групові етапи, вийшли у плей-оф раунд турніру.

На цій стадії грали шість європейських збірних, а також два представники інших континентів - Катар та Єгипет (господарі турніру).

Найдраматичніший чвертьфінальний матч - Данія проти Єгипту. Чинні чемпіони світу зустрічалися з господарями турніру, які доволі несподівано вийшли у чвертьфінал. Результат гри не вдалося визначити в основний час (28:28), також команди закінчили внічию обидва овертаймиОвертайм в гандболі триває 10 хвилин. Якщо після завершення часу є переможець, гра припиняється.Якщо нічия - другий овертайм. Після другого овертайму - серія пенальті..

Причому в першому екстратаймі Данія мала вигравати, але помилка титулованого Міккеля Гансена дозволила єгиптянам зрівняти рахунок на останній секунді. А в другому таймі відбулася дзеркальна ситуація: Єгипет порушив правила на останній секунді, європейці зрівняли рахунок з 7-метрового пенальті (35:35).

Переможець Данія - Єгипет визначався у першій з 1995 року серії пенальтіСаме серії пенальті у "чемпіонській сітці" на чемпіонатах світу. Воротар Данії Ніклас Ландін відбив два пенальті, європейці вибили господарів - 39:38.

Хайлайти матчу Данія - Єгипет

Ще в одному драматичному чвертьфіналі Франція в першому овертаймі вибила Угорщину - 35:32. Французи програли перший тайм, змогли швидко відігратися і на останніх хвилинах матчу вели "+3". Угорці, втім, перевели гру в овертайм, але не більше: там Франція дотисла суперника.

Інші чвертьфіналі закінчилися впевненими перемогами Швеції (35:23 над Катаром) та Іспанії (31:26 над Норвегією).

Чемпіонат світу з гандболу. Чоловіки. Чвертьфінали. Результати

• Данія - Єгипет 39:38 (28:28, 6:6, 1:1, 4:3)
  • Швеція - Катар 35:23
  • Іспанія - Норвегія 31:26
  • Франція - Угорщина 35:32 (30:30, 5:2)

Для Швеції - це перший півфінал чемпіонату світу з 2011 року. Для Іспанії - з 2015 року. Для порівняння, Франція тільки двічі з 1990 року не виходила у півфінальну стадію.

• У півфінальних матчах між собою зіграють Данія та Іспанія, а також Франція та Швеція. Ці ігри відбудуться в п'ятницю, 29 листопада.
  • Фінал чемпіонату світу та матч за третє місце - у неділю, 31 січня.
Легка атлетикаБоксКомандні види спортуПаралімпійський спортБаскетболВодний спортФормула 1ХокейГімнастикаІншеДзюдоФехтуванняMMAКіберспортPress StartЗимовий спортФутбол