Руслан Маліновський забив другий гол у сезоні за "Аталанту"

Руслан Маліновський забив другий гол у сезоні за "Аталанту" AP Images

Гол Маліновського допоміг "Аталанті" вийти у півфінал Кубка Італії.

Український півзахисник Руслан Маліновський відіграв 59 хвилин у чвертьфінальному матчі Кубку Італії між "Аталантою" та "Лаціо". Він вийшов в основному складі і був замінений на 60-й хвилині матчі.

За час на полі Маліновський встиг забити гол - це другий його гол у сезоні за "Аталанту". Наприкінці першого тайму Руслан відкрився в центрі штрафного суперника, отримав пас від Міруеля і пробив повз воротаря.

Відео голу Маліновського:

Результативний удар Руслана зрівняв рахунок у матчі - 2:2. А в другому таймі (ще за присутності українця на полі) "Аталанта" оформила остаточний рахунок матчу, 3:2.

Майже увесь другий тайм клуб з Бергамо грав у меншості, однак "Лаціо" рахунок зрівняти не вдалося. Натомість "Аталанта" не реалізувала пенальті. Відтак, перемога "Аталанти" з рахунком 3:2.

Дивитися повне відео "Аталанта" - "Лаціо"

"Аталанта" стала другим півфіналістом Кубку Італії сезону 2020/21. Суперник клубу Маліновського визначиться у грі між "Наполі" та "Спецією". У іншому півфіналі зіграє "Інтер" проти "Ювентусa".

На стадії півфіналів матчі Кубка Італії складаються з двох матчів. Вони відбудуться 3 та 10 лютого.

Скільки ігрового часу отримує Маліновський в "Аталанті"

• Грав у 17 матчах чемпіонату Італії з 19 - два інші матчі пропускав через коронавірус. Також відіграв два матчі у Кубку Італії.
  • Девять разів виходив в основному складі, дев'ять - на заміну.
  • Усього провів один повний матч - проти "Лаціо" у першому турі.
  • На рахунку Маліновського 1 гол та 3 ассисти в чемпіонаті Італії, а також 1 гол в Кубку Італії.
  • У Лізі чемпіонів виходив на заміну у двох матчах - зіграв сумарно 39 хвилин.
КаратеСучасне п'ятиборствоБоротьбаСпортивне скелелазінняТхеквондоСкейтбордингСерфінгВітрильний спортГольфПаралімпійський спорт