Найстарішому крісельному підйомнику — 45 років. Хто перевіряє стан підйомників на Львівщині

Найстарішому крісельному підйомнику — 45 років. Хто перевіряє стан підйомників на Львівщині

Найстарішому крісельному підйомнику — 45 років. Хто перевіряє стан підйомників на Львівщині Суспільне Львів

Від початку 2021 року на Львівщині двічі зупинялися крісельні підйомники. 1 січня зупинився підйомник на гору Тростян у Славському, 12 січня – поламався підйомник на гору Високий Верх у Волосянці. Суспільне Львів дізналося, який термін експлуатації крісельних канатних доріг, хто здійснює нагляд та як часто трапляються поломки.

Перша зупинка найстарішого в області підйомника

Крісельний підйомник на гору Тростян – найстаріший в області. Він працює з 1976 року. 1 січня 2021 року цей підйомник зупинився вперше — каже начальниця відділу туризму Славської селищної ради Ольга Безушко.

Тоді на підйомнику було 74 туристи. Їх евакуйовували рятувальники. Також допомагали волонтери громадського об’єднання «Гірська оперативно-рятувальна служба». За це 26 січня їм вручили державні нагороди.

Леонід Станович відповідальний за технічний стан канатно-крісельної дороги, що веде на гору Тростян. Підйомник розташований на спортбазі «Динамо». Тут чоловік працює понад 30 років.

Найстарішому крісельному підйомнику — 45 років. Хто перевіряє стан підйомників на ЛьвівщиніСуспільне Львів

Леонід Станович, відповідальний за технічний стан канатної дороги на гору Тростян

"З 80-х років ми вже поміняли і редуктор, і двигун. Ми технічно дивимося, що нам треба міняти. Ролики ми міняємо у процесі того, як вони виходять з ладу, зношуються. Дивимося за технічним станом двигуна, ротара, тиск масла і так далі», — каже чоловік.

Найстарішому крісельному підйомнику — 45 років. Хто перевіряє стан підйомників на ЛьвівщиніСуспільне Львів

Підйомник на гору Тростян

За словами начальника канатно-крісельної дороги на гору Тростян Леоніда Становича, зупинка 1 січня трапилася через нестабільне електропостачання. Такої ж думки і директор навчально-спортивної бази «Динамо».

«Полетіла електрична схема, полетіли автомати, котушки. До двигуна не було подачі електроенергії, тобто навіть якщо дизель працював, він запускався, але автоматика вся вийшла з ладу», — розповідає директор навчально-спортивної бази «Динамо» Олександр Антоненко.

Зупинка підйомника на гору Високий Верх

Крісельний підйомник на гору Високий Верх функціонує 16 років. Цього місяця він теж зупинявся. Це сталося 12 січня. У той час на канатній дорозі було 14 працівників.

«Сталася технічна несправність, яка полягала в обриві провода на пульті управління канатної дороги. Це було до початку робочого дня. На канатній дорозі було 14 осіб. Це все були наші працівники. Жодного туриста не було», — розповідає заступник директора гірськолижного курорту «Захар Беркут» Роман Шийко.

13 та 14 січня на підйомнику проводили перевірку. Там виявили порушення.

Найстарішому крісельному підйомнику — 45 років. Хто перевіряє стан підйомників на ЛьвівщиніСуспільне Львів

Підйомник на гору Високий Верх

«Там було виявлено 14 порушень вимог нормативних актів. Склали 2 адміністративні стягнення на керівника суб’єкта господарювання. Розмір 510 грн. Один штраф», — розповів начальник відділу нагляду на будівництві, котлонагляді на транспорті та зв‘язку Держпраці Іван Мечержак.

За словами співвласника канатної дороги Ореста Шийко, два приписи зараз оскаржують.

Підйомники на Львівщині — хто їх перевіряє?

На території Славської територіальної громади діє три крісельних підйомники. Кожен з них ламався.

«Тростян ніколи раніше не зупинявся. Через то ми говоримо, що було уявлення, що це вічний підйомник. «Захар Беркут» зупиняється кожного року із затримкою від години і більше часу. Погар зупинився у 2020 році перший раз», — розповідає начальниця відділу туризму Славської селищної ради Ольга Безушко.

За словами Ольги Безушко, жоден з цих підйомників не є в комунальній власності.

«Орган місцевого самоврядування не має таких функцій як перевіряти технічну спроможність різних об’єктів і це не тільки крісельних підйомників. Натомість, ми ініціюємо перевірки», — додає чиновниця.

Іван Мечержак працює в обласному управлінні Держпраці. Чоловік каже, у їхній компетенції перевірка 6 крісельних підйомників області: двох на гірськолижному курорті «Плай», та по одному у Волосянці, Бориславі, селах Яворів та Майдан.

«І там, де Майдан, і на всіх решта канатних дорогах, де головне управління Держпраці здійснює нагляд, проведено чергові технічні огляди, обстеження і випробування тих канатних доріг перед початком сезону, і ті дороги визнані придатними до експлуатації», — каже Іван Мечержак.

Про ситуацію із підйомниками начальниця відділу туризму Славської селищної ради каже:

«Якщо брати окремі країни Європи, то бачимо такий досвід, що 10 років – це гранична межа використання крісельних підйомників, саме у такому вигляді, як вони є на території Славської територіальної громади і все – обов’язкова заміна технічна. Натомість, у нас це якось нівелюється.»

Окрім 6 підйомників за якими здійснює нагляд обласне управління Держпраці, на Львівщині є ще два крісельних витяги. Один на навчально спортивній базі зимових видів спорту “Тисовець" . Він підпорядковується Міністерству оборони України. Інший — підйомник "Динамо", який на балансі Міністерства внутрішніх справ України. Всього на Львівщині діє 8 ліцензованих крісельних підйомників.

Категорії
ПолітикаЕкономікаКультураСвітСпортВідеоПодіїТоп дняПриродаРегіониСтильДітиНаукаТехнологіїУрбаністикаЇжаДомашні твариниЛюди