Рівненський "Верес" може "оселитися" у Здолбунові. Почались перемовини

Рівненський "Верес" може "оселитися" у Здолбунові. Почались перемовини

Рівненський "Верес" може "оселитися" у Здолбунові. Почались перемовини проєкт бази, яку планували у Рівному/фото ФК "Верес"

Керівництво рівненського "Вереса" веде перемовини з владою Здолбунова щодо отримання в оренду земельної ділянки під будівництво бази, яку раніше планували в обласному центрі. Спершу про можливість співпраці з містом за 20 кілометрів від Рівного заявив президент футбольного клубу Іван Надєїн, мер Здолбунова Владислав Сухляк цю інформацію підтвердив.

Про те, що Здолбунів готовий підтримати ФК "Верес" та надати земельну ділянку в оренду, розповів президент клубу Іван Надєїн на брифінгу за підсумками інспекції стадіону "Авангард" у Рівному в суботу, 23-го січня.

"Я був у Здолбунові й отримав розкішну підтримку від міського голови, нас також там чекають і запропонували нам територію під розміщення бази. Ця пропозиція мені дуже сподобалася і ми знайшли підтримку. Я сподіваюсь, ми там достатньо швидко можемо все зробити. Це той приклад, коли місцева влада хоче запросити "Верес", бо це той бренд, який може змінити Здолбунів ", – розповів Іван Надєїн.

У міській раді Здолбунова таку інформацію підтвердили та зазначили – питання на стадії перемовин.

"Ми поки ведемо з президентом ФК "Верес" перемовини. Так, правда, вони виїжджали до місця спорткомплексу, і зараз визначаються всі юридичні моменти, в який спосіб можливо передати земельну ділянку в оренду. До кінця тижня вже буде зрозуміло більш чітко", – розповів Суспільному міський голова Здолбунова Владислав Сухляк.

Він додав, що угоду про оренду земельної ділянки підпишуть після того, як дійдуть згоди у всіх юридичних аспектах.

Що відомо

  • Раніше керівництво "Вереса" зверталося до міської ради Рівного попередньої каденції з ініціативою отримати ділянку на вулиці Волинської Дивізії. Йдеться про 4 гектари, де планували збудувати тренувальну базу з шести футбольних полів та адміністративну будівлю.
  • Проте, депутати розглядати питання відмовилися та лишили його своїм наступникам. Мер Володимир Хомко пояснював, що це питання на той момент не було достатньо вивченим.
  • У випадку, якщо місто підтримають фінансово держава та область, перші ігри на стадіоні "Авангард" у Рівному, який зараз перебудовують, "Верес" зможе зіграти у серпні 2021-го. Про це йшлося під час інспекції Української асоціації футболу у суботу, 23 січня. Сам же об'єкт планують завершити повністю до кінця 2022 року.
Категорії
БіатлонБоксКомандні види спортуВелоспортДзюдоВодний спортГімнастикаВелоспортФормула-1ХокейЛегка атлетикаТрансляція ЧС з футзалу