Мінкульт вніс двох російських співачок до переліку осіб, що загрожують нацбезпеці

Мінкульт вніс двох російських співачок до переліку осіб, що загрожують нацбезпеці

Мінкульт вніс двох російських співачок до переліку осіб, що загрожують нацбезпеці instagram

Міністерство культури та інформполітики внесло російських співачок Альону Апіну та Юлію Глєбову (Беретту) до переліку осіб, що створюють загрозу нацбезпеці.

Про це повідомляє пресслужба Мінкульту.

14 січня Мінкульт отримав щодо цього лист від Служби безпеки України. Відповідним наказом від 22 січня російських співачок було внесено до переліку.

"Процедура здійснюється автоматично, адже згідно з чинним законодавством повноваженнями вирішувати "включати" чи "не включати" до списків МКІП не наділено", – йдеться у повідомленні.

Російська співачка Альона Апіна відома за такими піснями як: "Ксюша", "American Boy" та "Льоха". Вона виступала у тимчасово окупованих Луганську та Севастополі. Співачка та актриса Юлія Беретта виступала в окупованих Донецьку та Луганську.

Наразі до переліку включено 159 осіб, що створюють загрозу українській нацбезпеці.

Що відомо

  • 20 листопада Мінкульт вніс російського музиканта та продюсера Максима Фадєєва до переліку осіб, що створюють загрозу нацбезпеці. Також 26 жовтня до цього переліку було внесено росіянина Трубінера.
  • Російському рок-музиканту й актору Петру Мамонову на три роки заборонили в'їзд до України.
  • 22 грудня Мінкульт вніс російського актора та продюсера Олексія Гуськова до переліку осіб, що створюють загрозу нацбезпеці.
  • Міністерство культури та інформаційної політики долучило 157 людей до списку осіб, що створюють загрозу національній безпеці.
Категорії
КонцертиТеатрАрхітектураДизайнІнше