Українські паралімпійці вибороли 7 нагород Кубка світу з лижних перегонів та біатлону Facebook

У німецькому Альтенберзі 19 січня завершився етап Кубка світу з лижних перегонів та біатлону. Україна посіла загальнокомандне третє місце змагань.

Загалом на рахунку "синьо-жовтих" – 7 медалей, з яких 3 золоті та по 2 срібні й бронзові нагороди.

На найвищі сходинки п'єдесталу підіймалися Ірина Буй (індивідуальний спринт, біатлон); Ярослав Решетинський (індивідуальний спринт, біатлон) та Богдана Конашук (командний спринт, біатлон).

Віцечемпіонами стали Григорій Вовчинський (командний спринт, біатлон) та Василь Кравчук (командний спринт, біатлон).

Бронзові нагороди до скарбнички України принесли Ірина Буй (командний спринт, біатлон); Тарас Радь (командний спринт, біатлон) та Ігор Рептюх (індивідуальний спринт, біатлон).

Наступний етап Кубка світу з 1 до 8 лютого 2020 року відбудеться в німецькому Фінстерау.