"Відповідає тендерним вимогам": у міськраді відповіли на питання про довжину "Зоряного неба"

"Відповідає тендерним вимогам": у міськраді відповіли на питання про довжину "Зоряного неба"

"Відповідає тендерним вимогам": у міськраді відповіли на питання про довжину "Зоряного неба" city.kharkov.ua

Ілюмінація "Зоряне небо", яку встановили на двох вулицях у центрі Харкова за 31,9 млн грн, відповідає вимогам тендерної документації.

Про це у відповідь на інформаційний запит Суспільного повідомила заступниця директора Департаменту житлово-комунального господарства з економіки Ірина Туз.

"Виконані роботи з реконструкції мереж зовнішнього освітлення по вул. Сумській (від пров. Мечнікова до вул. Скрипника) та по вул. Пушкінській (від вул. Пушкінської, 36 до вул. Ярослава Мудрого) з улаштуванням світлової ілюмінації в м. Харків відповідають вимогам тендерної документації. Роботи з реконструкції [...] за рахунок коштів міського бюджету м. Харкова профінансовано на загальну суму 31 909 823,63 грн", — відповіли у міськраді.

"Відповідає тендерним вимогам": у міськраді відповіли на питання про довжину "Зоряного неба"

На початку січня громадська організація "Харківський антикорупційний центр" повідомила, що "Зоряне небо" на вулицях Сумській та Пушкінській виявилося втричі коротшим, ніж за нього заплатили.

"Замість 1500 метрів ілюмінації встановили лише 500", — йдеться у публікації ХАЦ.

Згідно з відповіддю профільного департаменту на запит, загальна довжина "Зоряного неба" на двох вулицях становить 1526 погонних метрів.

"В ході виконання робіт по об'єкту "Реконструкція мереж зовнішнього освітлення по вул. Сумській (від пров. Мечнікова до вул. Скрипника) з улаштуванням світлової ілюмінації в м. Харків" загальна будівельна довжина траси проектування якого становить 570 м.п., виконані наступні роботи:

  • встановлення шафи ПР;
  • встановлення поперечок з тросу у кількості 40 шт.;
  • встановлення світильників у кількості 36 шт.;
  • встановлення ілюмінації у кількості 580 шт.", — йдеться у відповіді на запит.
"Відповідає тендерним вимогам": у міськраді прокоментували довжину "Зоряного неба"city.kharkov.ua

"В ході виконання робіт по об'єкту "Реконструкція мереж зовнішнього освітлення по вул. Пушкінській (від вул. Пушкінської, 36 до вул. Ярослава Мудрого) з улаштуванням світлової ілюмінації в м. Харків" загальна будівельна довжина траси проектування якого становить 956 м.п., виконані наступні роботи:

  • прокладання СІП — 1015 м.п. (із них, живлення освітлення — 609 м.п., живлення ілюмінації — 406 м.п.);
  • встановлення поперечок з тросу — 54 шт.,
  • встановлення світильників — 44 шт.,
  • встановлення ілюмінації — 414 шт.,
  • встановлення світлодіодної конструкції "Люстра" — 12 шт.", — повідомили у департаменті.

У "Харківському антикорупційному центрі" звернули увагу, що ілюмінація на Пушкінській не сягає 950 метрів, як зазначено у тендерній документації.

"Замість 950 метрів ділянки від вул. Пушкінської, 36 до вул. Ярослава Мудрого, по факту, зробили ілюмінацію на ділянці довжиною 300 метрів, від площі Архітекторів до Національного фармацевтичного університету", — йдеться у повідомленні.

На питання, чому ділянки у заявлених тендерах не збігаються із фактичними, у міськраді відповіли: "Роботи з улаштування світлової ілюмінації виконані на визначених проєктною документацією ділянках з урахуванням технічних можливостей".

Читайте також

Категорії
ПолітикаЕкономікаКультураСвітСпортВідеоПодіїТоп дняПриродаРегіониСтильДітиНаукаТехнологіїУрбаністикаЇжаДомашні твариниЛюди