Динамо здобуло мінімальну перемогу в спаринговому матчі

Динамо здобуло мінімальну перемогу в спаринговому матчі Офіційний сайт Динамо

Триває навчально-тренувальний збір київського Динамо в Туреччині. 20 січня суперником для киян у матчі-спарингу став бакинський Нефтчі.

У першій половині зустрічі "біло-сині" мали відчутну перевагу, яку зуміли втілити в два голи. На 13 хвилині у воротах Нефтчі розписався 20-річний захисник Віталій Миколенко. Вже за 3 хвилини перевагу подвоїв Назарій Русин, для якого цей м'яч став дебютним після повернення до клубу.

По перерві азербайджанці стали діяти активніше на половині поля суперника, і зуміли скоротити відставання голом у ближній кут воріт Дениса Бойка (69').

Після фінального свистка рахунок на табло лишився незмінним, і підопічні Олексія Михайличенка здобувають свою першу перемогу в новому році. Перед тим на зборах в Туреччині динамівці розписали нічию 1:1 з варшавською Легією.

Наступний контрольний матч кияни зіграють проти Вардара (Північна Македонія) 23 січня.