З YouTube-каналу Geek Journal, на який скаржилися "1+1 media", зняли всі страйки

З YouTube-каналу Geek Journal, на який скаржилися "1+1 media", зняли всі страйки

З YouTube-каналу Geek Journal, на який скаржилися "1+1 media", зняли всі страйки

З YouTube-каналу про кіно Geek Journal Тайлера Андерсона зняли всі страйки. Про це йдеться у новому відеоролику, який вийшов на розблокованому каналі автора 23 січня.

Блогер розповів, що мав розмову з представниками "1+1", у результаті якої було висунуто декілька умов, після виконання яких Тайлеру Андерсону мали повернути канал.

"Умова перша, що ми видаляємо всі відео, на які прилетіли страйки, а це загалом вісім штук. І друга – це написати публічно пост або якимось іншим чином публічно визнати свою помилку, що ми зробили неправильно і ми – "бякі-букі" в даному випадку, а не вони. Я все це послухав і відповів, що мені треба часу подумати до понеділка", – розповів Тайлер Андресон.

Він зазначив, що продовжував би записувати влоги з критикою про контент телеканалу "1+1", навіть якщо б не міг супроводжувати це відеорядом. Попри те, що блогер мав намір відмовитись від умов "1+1 media", в понеділок страйки почали щезати. "Поки що намагаюсь не дуже радіти, тому що мені це пахне затишшям перед бурею", – сказав блогер.

В "1+1 media" заявили, що не відкликали скарги на відео. "Ще раз підкреслюємо, що скарги були надіслані у зв'язку з незаконним використанням автором контенту 1+1 media та з єдиною метою — захисту власного контенту на будь-яких майданчиках, у тому числі в інтернеті, та дотримання культури поваги до авторського права й інтелектуальної власності. Канал було заблоковано безпосередньо за рішенням відеохостингу YouTube", – йдеться у зверненні медіа-групи.

Що відомо

  • 28 січня україномовний YouTube-канал про кіно Geek Journal мав бути заблокованим через скаргу, яку подав канал "1+1". Це викликало резонанс у соціальних мережах. Хештег на підтримку блогера #saveGeekJournal в українському сегменті Twitter піднявся на перше місце в трендах. На захист Тайлера Андерсона, засновника каналу, висловлювалися блогери та інші публічні люди.
  • 22 січня близько 13-ї години "1+1 media" прокоментувала ситуацію на сторінці в Facebook. Зокрема, група "1+1 media" зазначили, що використання їх контенту оглядачами чи блогерами в інтернеті дозволено лише за попередніх домовленостей з правовласниками.
  • Як пояснює сам блогер, причиною такого рішення стали три скарги на ролики каналу, які подав канал "1+1". У скаргах представники каналу заявили, що Geek Journal порушує авторське право їхніх продуктів. Тайлер стверджує, що буде подавати апеляцію та оскаржувати страйки, котрі були закинути попри "fair use".

Читайте також

Канал Geek Journal на YouTube буде заблоковано через скарги телеканалу "1+1"

“Перші ластівки: Залежні”: огляд серіалу з коментарями креативного продюсера Євгена Туніка

“Секс, Інста і ЗНО”: назад до школи. Огляд серіалу з коментарями шоуранерки Ірини Никончук

Як стати блогером, якщо тобі за 40. Покрокова інструкція

Категорії
КонцертиТеатрАрхітектураДизайнІнше