Муніципальний баскетбольний клуб "Миколаїв" поступився БК "Прометей"

Муніципальний баскетбольний клуб "Миколаїв" поступився БК "Прометей" Федерації баскетболу Україну

П’ятої поразки поспіль зазнав Муніципальний баскетбольний клуб "Миколаїв". Цього разу команда Віталія Чернія на виїзді поступилася новачку елітного дивізіону – Кам’янському "Прометею".

Команди зустрілись втретє в сезоні. І шостого жовтня, і тридцятого листопада "Прометей" перемагав команду з півдня - 115:86 і 92:73 відповідно.

У цій зустрічі господарі на стартових хвилинах відірвалися в рахунку на 10 очок. Але до кінця чверті гості зуміли скоротити відставання – 22:18. У другій десятихвилинці суперники досягли найвищих очкових показників у цьому поєдинку. У господарів найрезультативнішим гравцем першої половини став Моріс Крік – 14 очок. Стільки ж пунктів набрав атакувальний захисник миколаївців Квентін Петерсон. У третій чверті "корабели" кілька разів скорочували відставання, але господарі щоразу результативно відповідали. Перед останньою десятихвилинкою перевага команди Карліса Муйжнієкса становила вісім очок – 71:63. За 3:34 до кінця матчу після точного кидка Максима Луценка миколаївці відставали на сім очок. Більше гостям скоротити не вдалося.

Втретє в сезоні "Прометей" переміг "Миколаїв", цього разу – з рахунком 90:77. Найрезультативнішим у господарів став Діон Едвін – 21 очко і 7 підбирань. У "корабелів" найбільший доробок на рахунку Квентіна Петерсона: 28 балів, 11 підібраних відскоків та вісім результативних передач.

Гравець СК "Прометей" Моріс Крік каже: "Це була хороша гра. Ми зіграли командно. Готувалися на тренуваннях до цієї гри. Усі гравці сьогодні зіграли добре, четверо-п`ятеро наших гравців продемонстрували подвійні показники. Це важливо, аби бути успішними в лізі. Це була чудова гра".

Головний тренер МБК "Миколаїв" Віталій Черній говорить: "Ми поступилися сильному супернику, і звинувачувати своїх гравців у якійсь безвідповідальності я не можу. Є неточність виконання – так, це є. Є невпевненість у якихось там останніх моментах атаки, або невпевненість в їх виконанні – так, це є. Мені дуже шкода, що ми не використали ті моменти, коли були вільні кидки, вільні завершення атак. Це мене не дуже радувало".

Наступним суперником обох команд буде ще один новачок "Суперліги", головний аутсайдер чемпіонату – "Харківські Соколи". "Прометей" зіграє в Харкові 22-го січня. "Корабели" прийматимуть харків’ян шостого лютого.

Автор: В. Степанов