У чергових матчах волейбольної Суперліги житомирські волейболісти мають і перемоги, і поразки Facebook, Артем Лавренчук

23 січня відбулись матчі волейбольної Суперліги. Волейбольний клуб "Полісся" програв ВК "Хімік" та СК "Прометей" з рахунком 0:3, ВК "Житичі" обіграв "Покуття-Прибилів" з рахунком 3:1 та зазнав поразки у матчі з ВК "Барком-Кажани" з рахунком 1:3.

Про це Суспільному розповів пресаташе ВК "Полісся" Артем Лавренчук. За його словами, у матчах 8-го туру Чемпіонату України з волейболу серед жінок житомирський ВК "Полісся" поступився двом лідерам Чемпіонату: ВК "Хімік" з міста Південне та СК "Прометей" з міста Кам'янське Дніпропетровської області. Матчі проходили в спорткомплексі Житомирського державного університету імені Івана Франка.

У чергових матчах волейбольної Суперліги житомирські волейболісти виграли, а жіноча команда програлаFacebook, Артем Лавренчук

За словами Артема Лавренчука, у першому сеті гри з СК "Прометей" житомирянки гідно чинили опір суперницям:

"Команда Анатолія Казьмерчука вдало діяла в прийомі та під час атакувальних дій. Втім, під кінець партії волейболістки з Дніпропетровщини зуміли переламати хід гри на свою користь і виграти. У другому сеті підопічні Анатолія Казьмерчука спробували зберегти інтригу в поєдинку, проте суперниці виявились сильнішими. У третій партії житомирянки почали помилятися в простих епізодах, мабуть, вже давалася взнаки втома. А у гравчинь СК "Прометей", навпаки, відкрилося друге дихання, на якому вони й довели сет до звитяги – 16:25".

Таким чином, після 8-го туру житомирський ВК "Полісся" має у своєму активі 23 ігрові очки і посідає 6 сходинку в турнірній таблиці.

У 9-му турі чоловічої Суперліги ВК "Житичі" здобув перемогу над ВК "Покуття–Прибилів". Матч відбувся у місті Тлумач Івано-Франківської області.

У чергових матчах волейбольної Суперліги житомирські волейболісти виграли, а жіноча команда програлаСуспільне Карпати

У першому сеті команда Сергія Терейковського поступилась супернику з рахунком 23:25. Але потім виграла три партії поспіль та стала переможцем матчу.

В рамках 9-го туру Чемпіонату України з волейболу команда "Житичі" зазнала поразки у матчі з ВК "Барком-Кажани". Житомиряни поступились львів'янам з рахунком 1:3.

Артем Лавренчук розповів, що після 16-ти зіграних ігор "Житичі" міцно закріпилися на 3-й сходинці у турнірній таблиці. Попереду залишається відіграти заключний 10-й тур, де житомирські волейболісти зіграють у рідних стінах з лідером Чемпіонату ВК "Епіцентр-Подоляни" та ВК "Серце-Поділля".

Перед 10-м туром ще очікує III-й етап Кубку України, який пройде 29-31 січня у Житомирі, де "Житичі" позмагаються з ВК "Хотинські козаки", ВК "Решетилівка" та ВК "Збірна Харківської області Юридична Академія".

Авторка: Оксана Ковальчук