БК "Запоріжжя" вдома переграв столичний "Будівельник"

БК "Запоріжжя" вдома переграв столичний "Будівельник" facebook.com/ZPbasket

Баскетбольний клуб "Запоріжжя" із відривом виграв у київського "Будівельника" в рамках чемпіонату Суперліги. Фінальний рахунок 96:78.

Про це повідомили на сторінці запорізької команди у Facebook. Запорізькі баскетболісти приймали "Будівельник" вдома 22 січня. Стартовий відрізок гри господарі майданчика виклались на максимум у захисті. Після першої четверті розрив сягнув +12. Втім, опоненти також були налаштовані рішуче.

БК "Запоріжжя" із відривом виграв у київського "Будівельника"facebook.com/ZPbasket

У другій четверті "Будівельник" знайшов "свою гру" і кияни зменшили розрив. І зовсім скоро наздогнали суперників. Тренер БК "Запоріжжя" Валерій Плеханов взяв тайм-аут.

Після цього запоріжці стали більш впевнено грати та до кінця чверті знову перемагали в рахунку. Вирішальний відрізок став для господарів вдалим - вони змогли довести матч до перемоги з відривним рахунком 96:78.