Дастін Пор'є несподівано переміг Конора Макгрегора нокаутом: відео

Дастін Пор'є несподівано переміг Конора Макгрегора нокаутом: відео UFC

Це перша в кар'єрі поразка Конора нокаутом.

Бій Конор Макгрегор - Дастін Пор'є був мейнівентом UFC 257. Цей був реванш з 2014 року, коли ірландець Макгрегор нокаутував американця Пор'є у першому раунді.

Перша 5-хвилинка бою у 2021 році теж залишилася за Конором, хоча бійці не були вкрай активними, провели усього кілька атак. А от другий раунд визначив результат Макгрегор - Пор'є.

На третій хвилині раунду Дастіну Пор'є вдалося затиснути Конор біля канатів. Він викидав удар за ударом, і одним з них зміг влучити прямо в обличчя ірландцеві. Макгрегор похитнувся і впав, Пор'є помчав його добивати, але суддя втрутився та зупинив бій - перемога Дастіна Пор'є.

Відео нокауту бою Макгрегор - Пор'є

Саме момент вирішального удару: відео

Пор'є багато атакував ноги Макгрегора, і саме після одного з кіків у ногу йому вдалося затиснути ірландця біля канатів у другому раунді. Загалом бійці нанесли 105 точних ударів - 53 від Дастіна, 52 від Конора.

Макгрегор програв п'ятий бій у кар'єрі в UFC, причому тільки вперше нокаутом (попередні чотири поразки були больовими прийомами).

Для Дастіна Пор'є - це 27 перемога в кар'єрі, ймовірно, одна з найбільших. Він взяв реванш у Конора Макгрегора за поразку в 2014 році.

"Наш рахунок тепер 1:1. Можливо, нам треба зустрітися в октагоні знову", - заявив Дастін уже після бою.

Олімпіада-2020Зимовий спортБоксКомандні види спортуВодний спортБаскетболДзюдоMMAФехтуванняКіберспортФормула 1ІншеПаралімпійський спортPress Start