Україна - восьма в чоловічій естафеті в Антгольці. Результати гонки

Україна - восьма в чоловічій естафеті в Антгольці. Результати гонки

Україна - восьма в чоловічій естафеті в Антгольці. Результати гонки AP

Перемогла Франція.

Збірна України на естафету в Антгольці виставила той ж склад, що і на командну гонку в Обергофі. Але в іншій конфігурації: Артем Прима біг перший етап, Артем Тищенко - третій, а фінішером команди був Антон Дудченко. І тільки етап Дмитра Підручного залишився незмінним: біг другим.

Якщо в Обергофі Україна показала найкращий результат в сезоні (шосте місце) завдяки історичній стрільбі, то в Антгольці біатлоністи хибили більше.

Уже на першому етапі Артем Прима використав два додаткові патрони, а передав естафету шостим з відставанням у 20 секунд від лідера. Дмитро Підручний за першу частину свого етапу підняв Україну в групу лідерів: на стрільбу стоячи прийшов одночасно.

Однак три додаткові патрони відкинули Підручного трохи далі. Естафету він передав п'ятим, 28.6 секунд відставання.

Артем Тищенко використав тільки один додатковий патрон (найкращий результат серед українців), він тримав темп два кола, але на останньому програв більше 30 секунд. Як наслідок, передав естафету шостим, але до п'ятірки лідерів було дуже багато секунд. Поруч перебували команди Австрії та Фінляндії.

Саме це тріо працювало разом на першому колі четвертого етапу. На стрільбі Юліан Ебергард зміг відірватися від Антона Дудченка та Оллі Гіденсало. У подальшому Ебергард не дозволив суперникам наблизитися - Австрія шоста.

Боротьба Дудченка та Гіденсало тривала до останніх метрі: фін зміг обійти українця в боротьбі за сьоме місце.

Україна завершила чоловічу естафету на восьмому місці - другий найкращий результат сезону.

На четвертий етап майже одночасно пішли три збірні: Франція, Німеччина та Росія. На 20 секунд відставала Норвегія. На першу стрільбу четвертого етапу вони прийшли разом зусиллями Йоганнеса Бьо (наздогнав усіх).

На вирішальну стрільбу Бьо прийшов одноосібним лідером, закрив з п'яти, але значно швидше відпрацював Емільєн Жаклен. На останньому колі француз витримав темп норвежця, а на біатлонному стадіоні обійшов його та виграв гонку.

Франція - перша, Норвегія - друга. У битві за третє місце Росія обійшла Німеччину.

Чоловіча естафета. Антгольц. Результати

  1. Франція (0+9) 1:14:25.8
  2. Норвегія (1+9) +0.8
  3. Росія (1+7) +50.8
  4. Німеччина (0+6) +54.4
  5. Італія (0+7) +1:55.1
  6. Австрія (0+10) +2:19.0
  7. Фінляндія (0+9) +2:30.9
  8. Україна (0+8) +2:36.9
Категорії
КаратеСучасне п'ятиборствоБоротьбаСпортивне скелелазінняТхеквондоСкейтбордингСерфінгВітрильний спортГольфПаралімпійський спорт