У Білорусі забрали право проведення ще одного чемпіонату світу

У Білорусі забрали право проведення ще одного чемпіонату світу

У Білорусі забрали право проведення ще одного чемпіонату світу AP Images

Другий чемпіонат світу за тиждень відібрали у Білорусі.

Міжнародна федерація сучасного п'ятиборства оголосила про перенесення чемпіонату світу 2021 року з Мінська. Про це повідомляється на офіційному сайті федерації.

Чемпіонат світу з сучасного п'ятиборства мав відбутися з 7 по 13 червня у Мінську. Однак через "нестабільну ситуацію в країні-господарю" змагання перенесли з Білорусі.

Нове місце проведення чемпіонату світу-2021 поки не визначене. Федерація обіцяє оголосити нову країну-господаря упродовж кількох днів.

В офіційній заяві Міжнародної федерації зазначено, що за умови проведення турніру в Мінську деякі країни могли б сумніватися у своїй участі в чемпіонаті світу, тому успіх змагань був би під питанням.

"Було занепокоєння, що численні учасники змагань не захотіли б зараз їхати у Білорусь. Тому члени Виконавчої ради федерації хотіли захистити справедливість змагань та кваліфікаційного процесу на Олімпіаду, не ускладнюючи і так складні умови через пандемію короанавірусу", - зазначено у заяві.

Також Міжнародна федерація заявила, що Мінськ буде господарем чемпіонату світу в пізніші роки. Щоправда, не зазначено, коли саме.

Читайте також: Білорусь позбавили права проведення чемпіонату світу з хокею-2021

Це уже другий тунір за останній тиждень, який відібрали у Білорусі. Першою такий крок зробила федерація хокею: чемпіонат світу-2021 не пройде у Мінську.

Що відомо про кваліфікаційний процес на Олімпіаду-2020 в сучасному п'ятиборстві

  • Чемпіонат світу-2021 - останній кваліфікаційний турнір на Олімпіаду. Там буде розіграно 3 ліцензії (як у чоловіків, так і у жінок).
  • Усього в Олімпіаді змагатимуться по 36 спортсменів у чоловічому та жіночому сучасному п'ятиборстві. Уже розподілені по 23 ліцензії - в України досі немає жодної. Ще по 13 ліцензій буде розподілено за підсумками чемпіонату світу (по 3), світового рейтингу (по 8) та окремі запрошення від триатлетської комісії (по 2).
Категорії
Легка атлетикаБоксКомандні види спортуПаралімпійський спортБаскетболВодний спортФормула 1ХокейГімнастикаІншеДзюдоФехтуванняMMAКіберспортPress StartЗимовий спортФутбол