У Білорусі забрали право проведення ще одного чемпіонату світу

У Білорусі забрали право проведення ще одного чемпіонату світу

У Білорусі забрали право проведення ще одного чемпіонату світу AP Images

Другий чемпіонат світу за тиждень відібрали у Білорусі.

Міжнародна федерація сучасного п'ятиборства оголосила про перенесення чемпіонату світу 2021 року з Мінська. Про це повідомляється на офіційному сайті федерації.

Чемпіонат світу з сучасного п'ятиборства мав відбутися з 7 по 13 червня у Мінську. Однак через "нестабільну ситуацію в країні-господарю" змагання перенесли з Білорусі.

Нове місце проведення чемпіонату світу-2021 поки не визначене. Федерація обіцяє оголосити нову країну-господаря упродовж кількох днів.

В офіційній заяві Міжнародної федерації зазначено, що за умови проведення турніру в Мінську деякі країни могли б сумніватися у своїй участі в чемпіонаті світу, тому успіх змагань був би під питанням.

"Було занепокоєння, що численні учасники змагань не захотіли б зараз їхати у Білорусь. Тому члени Виконавчої ради федерації хотіли захистити справедливість змагань та кваліфікаційного процесу на Олімпіаду, не ускладнюючи і так складні умови через пандемію короанавірусу", - зазначено у заяві.

Також Міжнародна федерація заявила, що Мінськ буде господарем чемпіонату світу в пізніші роки. Щоправда, не зазначено, коли саме.

Читайте також: Білорусь позбавили права проведення чемпіонату світу з хокею-2021

Це уже другий тунір за останній тиждень, який відібрали у Білорусі. Першою такий крок зробила федерація хокею: чемпіонат світу-2021 не пройде у Мінську.

Що відомо про кваліфікаційний процес на Олімпіаду-2020 в сучасному п'ятиборстві

  • Чемпіонат світу-2021 - останній кваліфікаційний турнір на Олімпіаду. Там буде розіграно 3 ліцензії (як у чоловіків, так і у жінок).
  • Усього в Олімпіаді змагатимуться по 36 спортсменів у чоловічому та жіночому сучасному п'ятиборстві. Уже розподілені по 23 ліцензії - в України досі немає жодної. Ще по 13 ліцензій буде розподілено за підсумками чемпіонату світу (по 3), світового рейтингу (по 8) та окремі запрошення від триатлетської комісії (по 2).
Категорії
ФутболОлімпіада-2020Зимовий спортБоксКомандні види спортуВодний спортБаскетболДзюдоMMAФехтуванняКіберспортФормула 1ІншеПаралімпійський спортPress StartТеніс