Як Суспільне здійснило творчу мрію 13-річної Насті. СУСПІЛЬНЕ | ЛЮДИ

Як Суспільне здійснило творчу мрію 13-річної Насті. СУСПІЛЬНЕ | ЛЮДИ

Як Суспільне здійснило творчу мрію 13-річної Насті. СУСПІЛЬНЕ | ЛЮДИ

Настя Олійник дуже хоче виступати на великій сцені. Вона 2 роки професійно займалась вокалом. Але зараз через втрату батька багатодітна родина не може оплачувати навчання дівчинці. Розповідаємо у коротенькому відео, як Суспільне допомогло дівчинці втілити мрію у життя.

13-річна Настя співає і мріє стати артисткою. Мама Насті, Світлана Олійник, каже, що дівчинка співає завжди, навіть закривається в ванній кімнаті та співає собі, щоб їй ніхто не заважав. Настя 2 роки професійно навчалася вокалу, коли її батько ще був живий.

Багатодітна родина не може оплатити навчання з вокалу. Журналістка "Ранку з Суспільним" Уляна Федорчук спільно з благодійною організацією СОС Дитячі Містечка Україна влаштували Насті зустріч з Наталкою Карпою (Natalka Karpa), яка розповіла, як не боятися сцени.

"Хочу, щоб ти побачила, як це все відбувається на практиці, тому що картинка на сцені відточена – глядач бачить все красивим", – розповідає Наталка Карпа.

Настю провели за куліси, де готувались до зйомки новорічного концерту. Разом зі співачкою вони боролись із хвилюванням перед сценою.

Читайте також

Шлях музиканта в Україні. Із чого починати й куди йти новому артистові

Категорії
КонцертиТеатрАрхітектураДизайнІнше