Угорщина першою в ЄС сертифікувала російську вакцину проти COVID-19

Угорщина першою в ЄС сертифікувала російську вакцину проти COVID-19

Угорщина першою в ЄС сертифікувала російську вакцину проти COVID-19
QHA.com

Угорщина стала першою країною-членом Європейського союзу, як сертифікувала російську вакцину проти COVID-19 Sputnik V.

Про це повідомляє BBC.

У офісі угорського прем'єр-міністра Віктора Орбана повідомили, що органи охорони здоров'я отримали "зелене світло" на використання російської вакцини Sputnik V, а також препарату Oxford\AstraZeneka.

Міністр закордонних справ Угорщини Петер Сійярто вирушив до Москви, аби провести переговори про конкретні терміни та обсяги поставок російської вакцини до Угорщини для початку вакцинації. Крім того, представники МОЗ Угорщини вирушили до Пекіну на переговори з компанією Sinovac щодо сертифікації та поставок до Угорщини їх вакцини.

Причиною значної кількості переговорів щодо поставок вакцини та сертифікації російського препарату в Угорщині називають "обурливу" затримку з поставкою вакцини від Pfizer\BioNTech. Як наслідок, угорський уряд може дотриматися запланованих темпів вакцинації населення лише докуповуючи російську та китайську вакцину.

Уряд Угорщини розгорнув агітаційну кампанію, яка має подолати суспільний скептицизм щодо російської та китайської вакцини. Наразі опитування демонструють, що лише близько 7% угорців готові отримати щеплення російською вакциною.

Читайте також

  • Оксфордські вчені готуються розробляти вакцину проти нових штамів COVID-19.
  • У Бельгії зупинили вакцинацію медиків проти COVID-19 через нестачу вакцини.
  • ЄС збирається розробити єдину систему сертифікатів вакцинації до кінця січня.

На початок