Чому Віта Семеренко не стартувала в індивідуальній гонці

Чому Віта Семеренко не стартувала в індивідуальній гонці

Ексклюзивно
Чому Віта Семеренко не стартувала в індивідуальній гонці AP

Україна на другому етапі поспіль не заповнює квоту.

У старт-лист жіночої індивідуальної гонки було заявлено п'ять українок. Однак на дистанцію поїхало тільки четверо - Віта Семеренко не стартувала в 15-кілометровій гонці.

Читайте також: Джима - друга в індивідуальній на етапі Кубка світу в Антгольці. Результати гонки

Як стало відомо Суспільне Спорт, біатлоністка пропускала цей старт, оскільки він не входить у її програму підготовки до чемпіонату Європи. Тому тренерський штаб прийняв рішення не виставляти її на дистанцію.

Замінити Віту Семеренко було ніким - в Антгольці перебуває усього п'ять українських біатлоністок, усі інші в Арбері на етапі Кубка IBU. Відповідно, Віта була включена у старт-лист в останню стартову групу, щоб інші українки могли стартувати в більш ранніх групах.

Аналогічна ситуація виникла у спринтерській гонці на попередньому етапі Кубка світу в Обергофі: тоді старт пропускала Дар'я Блашко, хоча вона була у старт-листі на гонку.

Як виступає Віта Семеренко у сезоні 2020/21

  • Провела чотири особисті гонки на етапах Кубка світу. Результати - 58 місце (індивідуальна, Контіолахті), 71 (спринт, Контіолахті), 69 (спринт, Гохфільцен), 60 (спринт, Обергоф).
  • В активі Віти Семеренко 0 очок в загальному заліку Кубка світу.

Біатлоністка потрапила у заявку збірної України на чемпіонат Європи. Там вона відбиратиметься у склад на чемпіонат світу.

За словами головного тренера збірної Юрая Санітри, на чемпіонаті Європи буде визначено дві останні біатлоністки, які потраплять у заявку на світову першість.

Склад жіночої команди України на Євро: Віта Семеренко, Катерина Бех, Анастасія Меркушина, Ірина Петренко, Анна Кривонос. Під питанням участь Надії Бєлкіної.

На чемпіонат світу уже відібралися Юлія Джима, Дар'я Блашко, Олена Підгрушна та Валентина Семеренко.

На другому етапі Кубка IBU в Арбері Ірина Петренко пропускала коротку індивідуальну гонку з цієї ж причини: старт не входить у план підготовки до чемпіонату Європи.

Дивіться повне відео індивідуальної гонки на етапі Кубка світу в Антгольці

Категорії
Легка атлетикаБоксКомандні види спортуПаралімпійський спортБаскетболВодний спортФормула 1ХокейГімнастикаІншеДзюдоФехтуванняMMAКіберспортPress StartЗимовий спортТеніс