УЄФА повернулася до ідеї Євро-2020 в одній країні - Румменігге

УЄФА повернулася до ідеї Євро-2020 в одній країні - Румменігге

УЄФА повернулася до ідеї Євро-2020 в одній країні - Румменігге АР

Наскільки це ймовірно.

Керівний орган європейського футболу знову почав розглядати варіант зміни формату перенесеного на 2021-й рік чемпіонату Європи-2020. Про це повідомив The Guardian.

Таку інформацію розповів голова правління німецької "Баварії" Карл-Хайнц Румменігге.

За його словами, формат, у якому початково мало пройти Євро-2020, може бути зміненим.

"Ми повинні не забувати, що ідея зі спеціальним форматом турніру виникла ще до появи коронавірусу. Це була ініціатива ЄврокомісіїВищий орган виконавчої влади Євросоюзу, яка хотіла, щоб футбол показали по всій Європі", - сказав Румменіге.

Це може статися через те, що в УЄФА занепокоєні розповсюдженням коронавірусу.

"Та я знаю, що президент УЄФА Александер Чеферін, який неймовірно обережний із коронавірусом, роздумує над тим, що зараз доцільніше було б зіграти турнір лише в одній країні. Звісно, він матиме окрему концепцію дотримання гігієни", - заявив функціонер.

Також стало відомо, коли УЄФА прийме остаточне рішення щодо формату проведення Євро-2020, зокрема, мова йде про допуск уболівальників на стадіони. Це рішення ухвалять за три місяці до старту перенесеного чемпіонату Європи.

Раніше французьке видання Le Parisien повідомляло про те, що Євро-2020 може відбутися лише в Росії. Така думка ґрунтується на тому, що Росія приймала останній чемпіонат світу-2018. Інфраструктура після ЧС-2018 залишилася на хорошому рівні. Але пізніше в УЄФА спростували цю тезу.

Читайте також: "Завдання - вийти з групи". Андрій Шевченко - про Євро-2020

Що відомо

  • Євро-2020 перенесено на 2021-й рік через пандемію коронавірусу. УЄФА визначила новий календар на цей чемпіонат Європи. Він розпочнеться 11-го червня. Фінальний матч пройде 11-го липня.
  • Цей континентальний форум відрізняється від попередніх ЧЄ тим, що пройде не в одній, а одразу в 12 країнах Європи. Матчі пройдуть в таких містах: Дублін (Ірландія), Лондон (Англія), Глазго (Шотландія), Більбао (Іспанія), Амстердам (Нідерланди), Мюнхен (Німеччина), Копенгаген (Данія), Рим (Італія), Будапешт (Угорщина), Бухарест (Румунія), Санкт-Петербург (Росія), Баку (Азербайджан).
  • Збірна України проводитеме свої матчі в нідерландському Амстердамі (проти збірної Нідерландів) 13-го червня та в румунському Бухаресті (проти Північної Македонії та Австрії) 17-го та 21-го червня відповідно.
Категорії
Легка атлетикаБоксКомандні види спортуПаралімпійський спортБаскетболВодний спортФормула 1ХокейГімнастикаІншеДзюдоФехтуванняMMAКіберспортPress StartЗимовий спортТеніс