Борці Сумщини здобули дві медалі на чемпіонаті України з вільної боротьби

Борці Сумщини здобули дві медалі на чемпіонаті України з вільної боротьби Фото: Руслан Тарабар

У Харкові з 19 по 21 січня тривав чемпіонат України з вільної боротьби пам’яті Заслуженого тренера України Леоніда Дуная. Сумщину на змаганні представляли 15 спортсменів, двоє з яких отримали нагороди.

У фіналі вагової категорії до 70 кг представник Сумщини Касум Касумов, вихованець тренерів Євгена Зернова та Руслана Тарабара, поступився Ігорю Никифоруку та здобув "срібну" медаль. У вазі до 79 кг сумчанин Віталій Жуков, якого тренують Володимир Мурачов та Сергій Лазоренко, у поєдинку за "бронзу" переміг запоріжця Кирила Кобзаря.

Участь у змаганнях взяли понад 190 спортсменів з 16 областей України та міста Києва. Вони розіграли десять комплектів нагород.

• Сумська “Академія боксу” готує спортсменів до міжнародних стартів.