Чотирьох російських хокеїстів відсторонили від матчів НХЛ

Чотирьох російських хокеїстів відсторонили від матчів НХЛ

Чотирьох російських хокеїстів відсторонили від матчів НХЛ AP Images

За що їх дискваліфікували.

Росіяни влаштували вечірку в номері готелю, про це дізналися в НХЛ і відсторонили хокеїстів від матчів та наклали на клуб, в якому вони грають, штраф. Про це повідомив офіційний сайт НХЛ.

Що сталося

НХЛ оштрафувала "Вашингтон" на $ 100 тис. за порушення медичного протоколу COVID-19.

На сайті ліги повідомили, що клуб оштрафований на $100 000. За порушення заборони на соціальну взаємодію між членами команди, які перебували в тісному контакті і не носили медичних масок.

Подробиць додав журналіст Елліот Фрідман, який повідомив в своєму "Твіттері", що в список тих, хто проштрафився увійшли всі російські гравці "Вашингтон Кепіталз" - Алєксандр Овечкін, Євгєній Кузнецов, Дмітрій Орлов, Ілля Самсонов.

Потім з'явилася і заява від "Вашингтона", в якій клуб все пояснив. Спортмени вирішили влаштувати вечірку в готельному номері в обхід всіх правил.

Алєксандр Овечкін також встиг вибачитися за свою поведінку.

"Я шкодую про своє рішення провести час разом з моїми товаришами по команді в нашому готельному номері. Я буду вчитися на цьому досвіді", - заявив хокеїст.

Що далі

Поки невідомо, скільки часу пропустять російські хокеїсти. Ліга поки усунула гравців без часової прив'язки. Повідомлялося, що хокеїстам забороняється тренуватися або грати, поки вони знаходяться в списку недоступних, але вони можуть бути виключені з цього списку в будь-який час.

Не вказано мінімальний час перебування в цьому списку, тому незрозуміло, чи зможуть "столичні" росіяни зіграти в наступному матчі "Вашингтона". Чергова гра "Кепіталз" відбудеться в ніч із п'ятниці, 22-го січня на суботу, 23-го січня, коли вони прийматимуть "Баффало".

Категорії
Легка атлетикаБоксКомандні види спортуПаралімпійський спортБаскетболВодний спортФормула 1ХокейГімнастикаІншеДзюдоФехтуванняMMAКіберспортPress StartЗимовий спортФутбол