Андрій Лунін дебютував за "Реал" Мадрид

Андрій Лунін дебютував за "Реал" Мадрид Real Madrid

"Реал" вилетів від клубу з третього дивізіону Іспанії.

Український воротар Андрій Лунін провів перший офіційний матч у складі іспанського "Реалу". 21-річний Лунін вийшов в основі у матчі Кубка Іспанії, в якому "Реал" грав проти клубу "Алькояно" (третій дивізіон Іспанії).

Лунін зіграв у складі "Реала" уперше з моменту трансферу - за 943 дні (українець перейшов у "Реал" 22 червня 2018 року).

Матч "Алькояно" - "Реал" завершився сенсаційною перемогою господарів (2:1). Клуб з третього дивізіону Іспанії забив два голи у ворота Андрія Луніна. На 80-й хвилині господарі зрівняли рахунок після розіграшу кутового, а в овертаймі - реалізували швидку контратаку (на той момент "Алькояно" грав у меншості).

"Алькояно" - "Реал": огляд матчу

За 120 хвилин на полі Андрій Лунін здійснив один сейв, 33 дотики до м'яча, віддав 21 точну передачу (22 усього), а також виграв 3 верхові єдиноборства. У пасиві Луніна також жовта картка на 116-й хвилині матчу.

Матчі Кубка Іспанії були для українця можливістю отримати ігрову практику. Однак "Реал" припинив боротьбу в турнірі після вильоту від "Алькояно".

Скільки ігрової практики в Андрія Луніна

• Сезон 2020/21 проводить у ролі дублера Тібо Куртуа. Не виходив у жодному матчі чемпіонату (в усіх був запасним), в грі проти "Алькояно" уперше вийшов на поле.
  • Сезон 2019/20 провів у двох орендах: спершу "Реал" Вальядолід, а тоді "Ов'єдо". За перших зіграв у двох кубкових матчах, за других - у 20 матчах Сегунди.
  • Сезон 2018/19 провів у оренді в "Леганесі" - 7 виходів на поле (5 у чемпіонаті Іспанії, 2 у Кубку).
Легка атлетикаБоксКомандні види спортуПаралімпійський спортБаскетболВодний спортФормула 1ХокейГімнастикаІншеДзюдоФехтуванняMMAКіберспортPress StartЗимовий спорт