Чи доплачуватимуть черкаським медикам тисячу гривень?

Чи доплачуватимуть черкаським медикам тисячу гривень?

Чи доплачуватимуть черкаським медикам тисячу гривень?

Медичним працівникам Черкас планують доплачувати одну тисячу гривень до зарплати. Про це розповів директор департаменту охорони здоров`я Олег Стадник. Надбавку отримуватимуть лікарі та медсестри, крім тих, хто працює у центрах сімейної медицини. На це з бюджету міста необхідно 38 мільйонів гривень, додав Олег Стадник.

Черкаським медикам доплачуватимуть 1 тисячу гривень

Ольга Верзега, медсестра

Медична сестра Третьої міської лікарні Ольга Верезга працює в лікарні п’ять років: У нас є пацієнти які знаходяться в нас після операції, яких ми забираємо із операційного блоку, їх потрібно перекласти із каталки на ліжко, нам це робити ніхто не допомагає, це роблять медсестри, санітарки.

Зарплата жінки - чотири тисячі 100 гривень без вирахування податків, додає жінка: Робота мені подобається, просто об’єм роботи великий. Хотілося б щоб за цей об’єм роботи, була відповідна заробітна плата.

Черкаським медикам доплачуватимуть 1 тисячу гривень

Тамара Левеченко, головна медична сестра закладу

Зі слів головної медичної сестри лікарні Тамари Левченко, протягом минулого року у них була найвища плинність кадрів: Найперша причина - це маленька зарплата, дуже велике фізичне навантаження, емоційне – це спілкування з великою кількістю людей, не усі це можуть витримати. На думку жінки, додаткові гроші будуть стимулом у роботі: "Ще ж люди працюють не усі ідуть, є люди як люблять свою професію, віддаються їй надіються".

Черкаським медикам доплачуватимуть 1 тисячу гривень

Олександр Федорук, головний лікар установи

Середня заробітна плата в третій міській лікарні - шість тисяч 200 гривень, зазначив головний лікар установи Олександр Федорук: "Заклад має основну проблему - це нехватка середнього медичного персоналу. Підвищення мінімальної зарплати у цьому році воно покращить ситуацію, але потім зрівнюється зарплата медичної сестри та лікаря".

Черкаським медикам доплачуватимуть 1 тисячу гривень

Олег Стадник, директор департаменту охорони здоров'я ЧМР

Виплачуватимуть надбавку за програмою місцевих стимулів для медичних працівників. Зі слів директора департаменту охорони здоров’я Олега Стадника, додаткові гроші мають отримати дві тисячі 500 медиків: "Лікарі, медсестри, виїжджають на роботу закордон і основною із причин є маленька заробітна плата. Друга причина високий пенсійний вік, середній вік лікарів це 55 років, медсестер – 46 і він постійно збільшується".

Для того, аби програма почала працювати, потрібно щоб депутати проголосували за неї на наступній сесії міськради, зазначив Олег Стадник.

Нагадаємо, програму місцевих стимулів для медичних працівників міста на 2020 рік затвердив Черкаський міськвиконком 14 січня. Минулого року цю програму також пропонував департамент охорони здоров’я. Депутати її не підтримали.

Авторка – Дарія Шевченко.

Категорії
ПолітикаЕкономікаКультураСвітСпортВідеоПодіїТоп дняПриродаРегіониСтильДітиНаукаТехнологіїУрбаністикаЇжаДомашні твариниЛюди