На Балі порушників карантину змушують робити фізичні вправи замість штрафу

На Балі порушників карантину змушують робити фізичні вправи замість штрафу

На Балі порушників карантину змушують робити фізичні вправи замість штрафу
. Associated Press

Поліція індонезійської провінції Балі від початку дії карантинних обмежень в країні зафіксувала 15 000 порушень. Утім, правоохоронці вирішили не виписувати іноземцям штрафи за відсутність масок або її неправильного носіння та замість цього порушників змушують робити відтискання.

Як пише ABC Australia, приблизно 80% оштрафованих — туристи.

"Більшість правопорушень полягали в тому, що люди не надягали свої маски, або не носили їх належним чином, а деякі підприємства не застосовували медичні протоколи", - сказав глава Агентства громадського порядку регентства Бадунг Сурьянегара.

Національна цільова група Індонезії по боротьбі з COVID-19 повідомляє, що місцеві жителі на Балі дотримуються маскового режиму на 96,5%, а соціальну дистанцію - на 92%. Це найкращий показник в країні.

Остров'яни вважають, що порушуючи протиепідемічні заходи іноземці виявляють неповагу до місцевої культури. Сума штрафу за відсутність маски на Балі - 100 000 індонезійських рупій (приблизно 200 гривень). Утім, за словами правоохоронців, досі ще нікого з-поміж тих, хто визнав свою помилку, не оштрафували.

Сурьянегара повідомив, що з вересня місяця лише в округу Бадунга влада отримала 15,3 мільйона рупій (39 329 гривень) шляхом виписування штрафів.

Від початку пандемії понад 850 000 осіб в Індонезії були інфіковані, а на Балі зареєстровано понад 20 000 випадків. На островах Ява та Балі були введені більш жорсткі обмеження, відповідно до яких всі місця зі сфери послуг, включно з торговими центрами та ресторанами, мають закриватися до 21:00. Також на островах людей без масок, за правилами, не мають пускати в туристичні місця та обслуговувати в закладах громадського харчування.

На початок