Японія проведе Олімпіаду без обов'язкової вакцинації від коронавірусу для спортсменів

Японія проведе Олімпіаду без обов'язкової вакцинації від коронавірусу для спортсменів

Японія проведе Олімпіаду без обов'язкової вакцинації від коронавірусу для спортсменів AP

Уряд Японії має намір провести Олімпійські ігри в Токіо не дивлячись на пандемію.

При цьому японська влада не вводитиме обов'язкову вимогу щодо вакцинації від коронавірусу для учасників змагань. Про це повідомляє Japan Today з посиланням на заяву прес-секретаря уряду Японії Катсунобу Като.

За його словами, наразі розроблюють комплекса заходів передбачаючи невведення вакцинації учасникам Ігор.

"Ми розглядаємо введення комплексних заходів для проведення безпечних і захищених ігор, навіть не роблячи вакцинацію обов'язковою умовою", - заявив чиновник.

Однак організатори Олімпійських ігор наполягають на тому, щоб якомога більше спортсменів та їх команди перед поїздкою в Токіо вакцинували проти COVID-19.

Читайте також: 80% японців виступили за скасування або перенесення Олімпіади в Токіо - опитування

Раніше ЗМІ писали, що Японія допустить "велику кількість" глядачів на Олімпіаду в Токіо. А Віцепрезидент МОК заявляв, що Олімпіада в Токіо відбудеться незалежно від коронавірусу.

Також МОК збирається вакцинувати від коронавірусу всіх учасників Олімпіади-2020 у Токіо.

Що відомо

  • Спочатку літні Олімпійські ігри в Токіо повинні були відбутися з 24-го липня по 9-е серпня 2020-го року. Але через пандемію коронавірусу змагання були перенесені на рік і тепер пройдуть з 23-го липня по 8-е серпня 2021-го року. При цьому назва Ігор "Токіо-2020" збережена.
Категорії
Легка атлетикаБоксКомандні види спортуПаралімпійський спортБаскетболВодний спортФормула 1ХокейГімнастикаІншеДзюдоФехтуванняMMAКіберспортPress StartЗимовий спортФутбол