Збірна Кабо-Верде знялася з чемпіонату світу з гандболу безпосередньо під час турніру

Збірна Кабо-Верде знялася з чемпіонату світу з гандболу безпосередньо під час турніру

Збірна Кабо-Верде знялася з чемпіонату світу з гандболу безпосередньо під час турніру

У Кабо-Верде не було достатньої кількості гравців.

Збірна Кабо-Верде достроково припинила участь в чоловічому чемпіонаті світу з гандболу. Африканська країна знялася зі змагань після другого туру групового етапу.

Ще до старту турніру в складі Кабо-Верде виник спалах коронавірусу, тому в Єгипет (місце-проведення чемпіонату світу) прилетіло тільки 11 гандболістів. Після матчу першого туру проти Угорщини (поразка 27:34) ще два гравці Кабо-Верде здали позитивний тест на коронавірус.

Відтак, доступними для наступних матчів залишилися тільки дев'ять гандболістів. Це менше, ніж необхідний мінімум для проведення матчу (10 гравців включно з одним воротарем).

Спершу Кабо-Верде зарахували технічну поразку в матчі проти Німеччини (0:10), який мав відбутися в другому турі, а після того команда повністю знялася зі змагань. У всіх наступних матчах їй теж буде зарахована поразка 0:10.

Міжнародна федерація гандболу дозволила довикликати гравців у разі форс-мажору на цей чемпіонат світу, однак Кабо-Верде знялося з турніру.

Це не перше зняття з турніру в Єгипті. Ще до старту від участі в чемпіонаті світу відмовилися збірні Чехії та США: теж через спалахи коронавірусу в командах. Щоправда, обидві збірні вдалося замінити іншими командами ще до старту змагань.

Читайте також: Чехія та США знялися з чемпіонату світу з гандболу за добу до старту. Усе через коронавірус

Що відомо

  • Кабо-Верде - дебютант чемпіонатів світу з гандболу. Ніколи раніше ця команда не грала на мундіалях, а в 2021 році провела тільки один матч.
  • Ніхто не буде заміняти Кабо-Верде на турнірі, у всіх матчах цієї команди буде зарахована технічна перемога суперникам.
  • У зв'язку з позитивними тестами гравців Кабо-Верде після першого туру, організатори турнірі змінили правила тестування гравців на коронавірус. Якщо раніше за протоколами їх тестували раз на дві доби, то після позитивний випадків у Кабо-Верде - раз на добу.
Категорії
Легка атлетикаБоксКомандні види спортуПаралімпійський спортБаскетболВодний спортФормула 1ХокейГімнастикаІншеДзюдоФехтуванняMMAКіберспортPress StartЗимовий спортФутбол