В Україну не пропустили російську акторку Удовиченко та двох її колег

В Україну не пропустили російську акторку Удовиченко та двох її колег

Ексклюзивно
В Україну не пропустили російську акторку Удовиченко та двох її колег Facebook

В аеропорту Запоріжжя прикордонники не пропустили групу акторів з Росії, які прибули рейсом з Варшави. Про це повідомляє Державна прикордонна служба.

Вказано, що один з громадян Росії “незаконно відвідував окуповану його країною територію Криму”. Прикордонники відмовили йому у перетині кордону, а також заборонили в’їзд.

“Ще троє росіян не змогли пояснити доцільності та мети свого перебування в Україні”, – уточнили прикордонники.

У повідомленні не вказано прізвищ російських акторів.

Джерела Суспільного повідомили, що українські прикордонники заборонили в'їзд в Україну російському актору Сергію Колесникову. Крім того, не пропустили російських акторів Андрія Бутіна, Ларису Удовиченко та ще одну особу, яка їх супроводжувала.

Актор Марат Башаров, приїзд якого раніше анонсували українські ЗМІ, не був у групі акторів, яка намагалася перетнути кордон в Запоріжжі.

Як відомо:

  • Раніше ЗМІ повідомили, що СБУ звернулася до поліції в Запорізькій області з проханням посилити заходи безпеки під час театральної вистави за участю російських акторів Марата Башарова, Сергія Колесникова й Лариси Удовиченко. Згодом стало відомо, що Башаров відмовився від поїздки в Україну.
  • За даними Державної прикордонної служби, упродовж минулого року прикордонники відмовили у в’їзді в Україну більше 7300 громадянам Росії, стосовно яких діяла заборона в’їзду чи які перевищили термін перебування в Україні, або стосовно яких була наявна інформація, що вони незаконно відвідували окуповані території.

Категорії
КонцертиТеатрАрхітектураДизайнІнше