Українська стрічка перемогла у номінації "Найкраща операторська робота" премії IDA

Українська стрічка перемогла у номінації "Найкраща операторська робота" премії IDA

Українська стрічка перемогла у номінації "Найкраща операторська робота" премії IDA

Українська стрічка "Земля блакитна, ніби апельсин» перемогла у номінації "Найкраща операторська робота" премії Міжнародної асоціації документалістів (IDA). Про це повідомляється на сайті кінопремії.

Сюжет стрічки режисерки Ірини Цілик та оператора В'ячеслава Цвєткова розвивається навколо однієї родини, яка живе у прифронтовій зоні Донецької області. Попри війну, родина намагається не втрачати оптимізм: вони грають на музичних інструментах та самотужки знімають фільми про своє життя під час війни.

Премія IDA Documentary Awards – це найпрестижніший у світі захід, присвячений документальним жанрам, в межах якого відзначаються найкращі документальні фільми та програми року.

Що відомо

  • У лютому українська режисерка-документалістка Ірина Цілик виграла приз американського фестивалю незалежного кіно "Санденс" за найкращу режисуру документального фільму. Цілик здобула нагороду за фільм "Земля блакитна, ніби апельсин".
  • Вітчизняна прем’єра відбулася на кінофестивалі Docudays UA, де фільм отримав дві нагороди у категорії національного та міжнародного конкурсів.
  • 11 листопада стало відомо, що режисер фільму "Атлантида" Валентин Васянович та режисерка стрічки "Земля блакитна, ніби апельсин" Ірина Цілик відмовилися від присуджених їм нагород Володимиром Зеленським.

Читайте також

Земля блакитна, ніби апельсин. Режисерка Ірина Цілик розповіла про свій переможний фільм

Питання віддчуттів та образності. Як дивитися фільми Сергія Параджанова

Короткометражка про українських жінок позмагається за відбір на "Оскар"

Категорії
КонцертиТеатрАрхітектураДизайнІнше