Ватикан планує відкрити музеї у лютому

Ватикан планує відкрити музеї у лютому

Ватикан планує відкрити музеї у лютому Вікіпедія

Керівництво Губернаторства Граду Ватикан ухвалило рішення про відкриття комплексу ватиканських музеїв у Римі з 1 лютого. Наразі дирекція культурних закладів чекає на рішення від італійської влади.

На думку директорки музеїв Ватикану Барбари Ятти, семикілометровий музейний маршрут, а також невелика кількість відвідувачів у літні місяці, яка навряд чи виросте в найближчому майбутньому, не становлять проблеми для поширення інфекції та збільшення числа хворих, однак дирекція віддала перевагу узгодити власні рішення з постановами італійського уряду, пише Vatican News.

Музеї Ватикану повністю припинили свою роботу на початку загального карантину 9 березня і частково відновили її 1 червня. З 9 листопада, коли, згідно з постановою італійської влади, всі виставки та музеї знову були змушені закритися, музеї Ватикану не приймали відвідувачів, але весь цей час не припинялися реставраційні роботи, видавнича діяльність, роботи майстерень та ремонт приміщень.

"У цей період, єдине, чого нам не вистачає, це найголовнішого аспекту нашої установи, а саме спілкування з публікою", — сказала Ятта.

Наразі уряд Італії дозволив музеям частково відновити роботу у "жовтих" зонах країни, утім лише у будні дні. Ватиканські музеї відомі своїми художніми колекціями, які впродовж століть збирали Римські Папи. Експозицію щороку оглядають близько 4 млн відвідувачів.

Що відомо

  • Станом на 18 січня у Ватикані зафіксували 27 випадків захворювання на COVID-19.
  • В країні вже почалася кампанія з вакцинації. Одним з перших щеплення від коронавірусу вакциною від Pfizer/BioNTech зробив Папа Римський.
  • Напередодні початку кампанії з вакцинації Папа Римський Франциск закликав громадян вакцинуватися від коронавірусу, щоб захистити себе й оточення. Він також заявив про намір прищепитися від COVID-1

Читайте також

Куратори підрахували шкоду, завдану творам мистецтва під час нападу на Капітолій

За якими сучасними українськими художниками та художницями варто почати стежити

Музей мистецтв Метрополітен відкрив цифрові галереї у доповненій реальності. Відвідайте їх зараз

Категорії
КонцертиТеатрАрхітектураДизайнІнше