Україна уперше за 12 років у топ-10 на етапі Континентального кубку зі стрибків із трампліна skijumper.pl

Найкращий результат встановив Віталій Калініченко.

Стрибун із трампліна Віталій Калініченко встановив найкращий результат для України на змаганнях рівня Континентального кубку за останні 12 років. На першому етапі в австрійському Іннсбруку 27-річний українець фінішував десятим.

Для України це потрапляння у топ-10 за результатами етапу - перше з 2008 року, коли Володимир Бощук фінішував дев'ятим у чеському Лібереці (20 грудня 2008 року).

Калініченко за сумою двох стрибків набрав 234.6 балів - це на 0.2 бали більше, ніж в 11-го місця та на 0.3 менше, ніж у дев'ятого. За результатами першого стрибка (на 123 метри) Віталій йшов на сьомому місці.

Під час другого старту в Іннсбруку Калініченко фінішуав на 13-му місці. Він виконав перший стрибок на 22-й результат, а в другому стрибку показав п'ятий результат серед усіх спортсменів, тому зміг піднятися на фінальне 13-е місце.

Також в Іннсбруку змагалися Євген Марусяк та Андрій Васкул, але вони не потрапили у топ-40.

Чому цей результат є хорошим

• Континентальний кубок - другий за рангом турнір в системі стрибків із трампліна після Кубка світу. Україна не фінішувала у топ-10 окремого етапу цих змагань з 2008 року.
Легка атлетикаБоксКомандні види спортуПаралімпійський спортБаскетболВодний спортФормула 1ХокейГімнастикаІншеДзюдоФехтуванняMMAКіберспортPress StartЗимовий спортФутбол