Старт-листи на мас-старт в Обергофі: Підручний у заявці, Джима - запасна

Старт-листи на мас-старт в Обергофі: Підручний у заявці, Джима - запасна

Старт-листи на мас-старт в Обергофі: Підручний у заявці, Джима - запасна Суспільне Біатлон

Юлія Джима ще може стартувати у цій гонці.

Гонки з масовим стартом - останні дисципліни у програмі шостого етапу Кубка світу з біатлону, який проходить в німецькому Обергофі. У ці гонки спортсмени відбиралися за двома квотами: загального заліку та найкращих на етапі.

Автоматично у мас-старт потрапляють топ-25 найкращих у загальному заліку Кубка світу, а також п'ять найкращих за кількістю набраних очок на етапі. Оскільки на шостому етапі серед особистих гонок був тільки спринт - саме його результати враховані для визначення п'ятірки найкращих.

У гонку з масовим стартом серед українців відібрався тільки Дмитро Підручний - він побіжить у чоловічому мас-старті. У жіночій гонці Юлія Джима за обома квотами є першою запасною, тому в разі зняття зі змагань когось з біатлоністів саме вони бігтиме у гонці.

Старт-лист на чоловічий мас-старт (початок о 13:30)

У порівнянні з попереднім старт-листом на старт гонки не вийдуть три біатлоністи: росіянин Александр Логінов (причина невідома), чех Міхал Крчмар (коронавірус) та швед Єспер Нелін (хвороба). Оскільки усі вони перебували у топ-25 загального заліку, їх замінять запасні саме за цією квотою.

Відповідно, у мас-старті стартуватимуть білорус Сергєй Бочарніков, австрієць Давід Коматц та українець Дмитро Підручний. Позаяк Підручний уже відібрався в мас-старт за іншою квотою, звільнилося його місце там - побіжить також у мас-старт словак Міхал Сіма.

Найбільше представництво у мас-старті в Норвегії - шість біатлоністів. За Францію побіжить п'ять.

Повний старт-лист на чоловічий мас-старт.

Старт-лист на жіночий мас-старт (початок о 16:00)

Шведські ЗМІ повідомили, що у мас-старті не стартуватиме Йоганна Скоттгейм (хвороба). Відповідно, її місце за квотою топ-25 найкращих займе Свєтлана Міронова, яка відібралася у гонку як одна з найкращих на етапі. Відповідно, місце Міронової перейде представниці Республіки Корея Єкатеріні Аввакумовій.

А це означає, що Юлія Джима стає першою запасною за обома квотами. Якщо хтось один з тридцятки учасників не виходитиме на старт, саме українка буде учасницею мас-старт.

У спринті Джима програла Аввакумовій 0.3 секунди - це ціна потрапляння у мас-старт.

Найбільше представництво у жіночому мас-старті одразу в чотирьох країн: Норвегія, Франція, Німеччина та Швеція мають по чотири біатлоністки.

Попередній старт-лист на жіночий мас-старт.

Усі гонки шостого етапу Кубка світу транслюватиме телеканал UA: Перший, а також дивитися біатлон можна на сайті Суспільне Спорт.

Категорії
Легка атлетикаБоксКомандні види спортуПаралімпійський спортБаскетболВодний спортФормула 1ХокейГімнастикаІншеДзюдоФехтуванняMMAКіберспортPress StartЗимовий спорт