Українська реперка Alyona Alyona отримала музичну премію Євросоюзу

Українська реперка Alyona Alyona отримала музичну премію Євросоюзу

Українська реперка Alyona Alyona отримала музичну премію Євросоюзу

Українська реп-співачка Alyona Alyona стала лауреаткою преміїПремію ММЕТА фінансує програма Creative Europe і відзначає нових артистів, які представляють сучасне і майбутнє звучання Європи. Music Moves Europe Talent Awards (ММЕТА) 2021, яка щорічно присуджується в Євросоюзі. Вона отримала грошовий приз у розмірі 10 тисяч євро і пакет підтримки для розвитку кар’єри від партнерів премії.

Про це повідомило Міністерство культури у Facebook.

"Українська співачка Alyona Alyona на фестивалі Eurosonic Noorderslag (ESNS) стала лауреаткою премії Music Moves Europe Talent Awards 2021 — щорічної нагороди ЄС у сфері популярної сучасної музики", — повідомили в Мінкульті.

Також зазначається, що реперка з України здобула найбільше голосів у додатковій номінації Public Choice Award і отримає ще 5 тисяч євро та запрошення зняти лайв-сесію у студії Deezer у Парижі.

Співачка подякувала журі премії за визнання і висловила захоплення тим, що "люди, не знаючи твоєї мови, щиро відчувають твій вайб і намагаються зрозуміти твій меседж".

"Мені надзвичайно приємно, що організатори врахували мою кандидатуру, адже це дало змогу не тільки познайомитись з визнаними виконавцями, але й вкотре представити нашу країну на велику аудиторію", — написала вона в Instagram.

Хто така Alyona Alyona

Справнє ім ’я співачки — Альона Савраненко. Родом вона з селища Капітанівка, що на Кіровоградщині. У 2019 році реперка випустила дебютний альбом "Пушка" і мініальбом "В хаті МА". Вона сама пише і виконує пісні українською мовою. ЗМІ називають її "новою українською реп-зіркою" та "сенсацією українського репу".

Що відомо

  • У вересні 2020 року реперка Alyona Alyona випустила новий кліп "Сумно", присвячений жінкам, які постраждали від насилля. У відео знялась Анастасія Лугова — жертва нападу у поїзді "Маріуполь-Київ".

Читайте також

Найкращі українські музичні альбоми 2020 року: вибір експертів

Найкращі світові альбоми 2020 року: вибір українських музичних експертів

Від VR-шоу до плавучого концерту. Які формати виступів вигадали українські музиканти у 2020 році

На початок