В овертаймі МБК “Миколаїв” поступився “Запоріжжю”

В овертаймі МБК “Миколаїв” поступився “Запоріжжю” Федерації баскетболу України

Муніципальний баскетбольний клуб "Миколаїв" вдруге в сезоні поступився "Запоріжжю" на виїзді. Цього разу в овертаймі.

У команді гостей замість американського центрового Кервіна Брістола на паркет вийшов Олексій Адедиран. Саме через його зону відповідальності організовувала більшість своїх атак команда із Запоріжжя. Миколаївці розтягували оборону господарів та виходили на вільні кидки.

У першій чверті більш ефективними були запоріжці – 30:21 на їхню користь. У другій чверті найактивнішим був атакувальний захисник “Миколаєва” Квентін Петерсон. Протягом цього ігрового відрізку американець набрав 15 очок, а його команда скоротила відставання – 54:50. Третя десятихвилинка стала найменш результативною в матчі – 17:12, на користь господарів.

У вирішальній частині гри гості - Максим Луценко та Олексій Онуфрієв - були влучними з дальньої дистанції, Квентін Петерсон кидком згори завершив передачу Віталія Зотова. За 16 секунд до кінця Олексій Адедиран зробив рахунок 89:89. Цифри на табло в основний час команди не змінили.

В овертаймі миколаївці не могли розраховувати на Віталія Зотова та Сергія Юрченка, які перебрали фолів. За 113 секунд до кінця гості мали перевагу в одне очко. Неточний дальній від Квентіна Петерсона та результативні дії Лью Столлворта і Джервона Пресслі принесли перемогу “Запоріжжю” - 104:99. Найрезультативнішими гравцями матчу в обох командах стали легіонери зі Сполучених Штатів Америки. У “Запоріжжя” - Лью Столлворт: 25 очок, шість підбирань і чотири результативні передачі. У “корабелів” - Квентін Петерсон: 39 пунктів, дев'ять підбирань, сім ассистів і п'ять перехоплень.

Гру своїх підопічних проаналізував головний тренер МБК “Миколаїв” Віталій Черній: “Задня лінія домінує над передньою. Наші “великі” - їх і так мало. Мої хлопці б’ються, б’ються з усіх сил. І хто б не виходив на майданчик – вони боряться. Я пишаюсь ними”.

Про важливість цієї гри у контексті турнірної боротьби говорить тренер “Запоріжжя” Валерій Плеханов: “Несподівано спекотною вийшла боротьба за сьоме місце турнірної таблиці. Поки ми виконуємо настанови, ми непогано граємо. Я маю на увазі, у першу чергу, захист. Як тільки ми починаємо відходити від плану – одразу починають виникати дірки. Плюс, мені не сподобались кілька моментів, коли хлопці абсолютно незрозуміло для мене починали себе жаліти”.

“Запоріжжя” закріпилося на позиції. В активі команди Валерія Плеханова сім перемог у 19-ти матчах. У “Миколаєва” - п'ять перемог і 13 поразок.