UFC не розглядатиме марихуану як допінг

UFC не розглядатиме марихуану як допінг

UFC не розглядатиме марихуану як допінг mmajunkie

Тепер бійців не каратимуть за провалений допінг-тест на марихуану.

Антидопінгова служба UFC не буде дискваліфікувати своїх бійців за провалений допінг-тест на марихуану. Про це повідомив MMA Junkie.

Промоушен UFC і антидопінгове агентство США (USADA) більше не будуть карати бійців за позитивний тест на психоактивну речовину тетрагідроканнабінол (ТГК), яка міститься в канабісі, "якщо не існує додаткових доказів того, що спортсмен навмисно використовував його для підвищення своїх результатів".

Віцепрезидент UFC з питань здоров'я і стану атлетів Джефф Новіцкі прокоментував це рішення.

"Поки ми все ще не дозволяємо спортсменам змагатися під впливом марихуани, нами було встановлено, що рівень вмісту тетрагідроканнабінолу в крові і/або сечі майже не робить ніякого впливу на організм", - сказав Новіцкі.

При цьому Новіцкі позначив, що бійцям все ще не буде дозволено виступати під впливом марихуани, але в даному питанні, UFC і представники USADA, будуть покладатися на візуальні ознаки стану спортсмена і проводити уточнюючі когнітивні тести, що дасть можливість прийняти більш об'єктивне рішення, ніж рівень змісту ТГК в крові.

"ТГК має властивість відкладатися в жир. А це означає, що одного разу потрапивши в організм, воно тривалий час зберігається в жировій тканині і внутрішніх органах, і в будь-який момент може бути виприснута назад у кров або сечу", - заявив віцепрезидент UFC.

Зміни в політиці USADA не вплине безпосередньо на ті правила, якими керуються атлетичні комісії різних штатів, тому у бійців не буде повного карт-бланшу на використання марихуани після введення поправок.

Категорії
Легка атлетикаБоксКомандні види спортуПаралімпійський спортБаскетболВодний спортФормула 1ХокейГімнастикаІншеДзюдоФехтуванняMMAКіберспортPress StartЗимовий спортТеніс