Біатлоніст з Тернопільщини Дмитро Підручний зі збірною фінішував на шостому етапі Кубка світу facebook

Шостою фінішувала збірна України з біатлону в чоловічій естафеті на шостому етапі Кубка світу. Нагадаємо, змагання відбуваються в німецькому Оберхофі.

Капітан команди, спортсмен з Тернопільщини Дмитро Підручний на дистанцію 7,5 кілометрів вийшов другим. Йому естафету передав Артем Тищенко на 21-й позиції. Дмитро на дистанції відстрілявся без промахів і передав естафету Антону Дудченку на шостій позиції. Фінішером у цій гонці був Артем Прима.

Нагадаємо, у збірної команди України був 12 стартовий номер. Відставання від лідера гонки – збірної Франції – 2 хвилини 31 секунда. Французька команда фінішувала з результатом 1 година 22 хвилини 28 секунд.

Завтра о 15:30 естафету бігтимуть жінки.