У Запоріжжі відкриють виставку, присвячену історії пивоваріння у місті

У Запоріжжі відкриють виставку, присвячену історії пивоваріння у місті

У Запоріжжі відкриють виставку, присвячену історії пивоваріння у місті

До ювілейної дати у Запорізькому обласному краєзнавчому музеї планують відкрити тематичну виставку, присвячену історії запорізького пивоваріння. Ця подія буде присвячена десятиріччю "Запорізького пивного клубу".

Президент "Запорізького пивного клубу" Дмитро Назаренко каже, що ідея створення експозиції пивної атрибутики, де будуть представлені етикетки, оригінальні пляшки та світлини, пов’язані із історією місцевого пивоваріння, у нього з'явилася давно.

"Напевне зараз вже настав час, тим більш, що завдяки багатьом краєзнавцям, любителям, колекціонерам з’явилось більше інформації, яку ми спробуємо разом із робітниками музею систематизувати для демонстрації всім охочим дізнатись більше про історію запорізького пивоваріння", - каже Дмитро Назаренко.

У Запоріжжі відкриють виставку присвячену історії пивоваріння у місті

Дмитро Назаренко

В обласному краєзнавчому музеї вирішили підтримати ініціативу Дмитра Назаренка, розповідає старший науковий співробітник відділу історії краю Світлана Козиряцька. За її словами, пивоваріння є однією зі складових розвитку економіки краю.

У Запоріжжі відкриють виставку присвячену історії пивоваріння у місті

"Це досить цікава тема, тому що багато пивоварів існувало тут у Старому Олександрівську і околицях нашого міста. Пивоварень було декілька десятків. І у менонітських колоніях, прилеглих до Олександрівська. Потім вони вже увійшли до складу нашого міста. І як будь яка історія будь-якого підприємства, історія пивоваріння теж цікава", - каже Світлана Козиряцька.

Екскурс в історію запорізького пивоваріння простягатиметься, починаючи з середини 19-го століття до сьогодення, каже Дмитро Назаренко. Закликає місцевих колекціонерів пивної атрибутики поділитись етикетками, пляшками, "рекламками", чи іншою сувенірною продукцією, котра пов’язані з історією місцевого пивоваріння. Відкрити виставку планують вже у березні.

Категорії
ПолітикаЕкономікаКультураСвітСпортВідеоПодіїТоп дняПриродаРегіониСтильДітиНаукаТехнологіїУрбаністикаЇжаДомашні твариниЛюди