Netflix вперше випустив фільм з українським дубляжем і субтитрами

Netflix вперше випустив фільм з українським дубляжем і субтитрами

Netflix вперше випустив фільм з українським дубляжем і субтитрами

15 січня на стрімінговій платформі Netflix вийшов науково-фантастичний фільм "Поза дротом" ("Outside the Wire"). Це перший авторський фільм Netflix, який доступний з українським дубляжем та субтитрами одночасно.

В офіційному описі фільму від Netflix сказано: "Пілот безпілотника "Арфа" (Дамсон Ідріс) відправляється у смертельно небезпечну мілітаризовану зону, де він разом з офіцером-андроїдом Лео (Ентоні Макі) повинен виявити пристрій Судного дня до того, як це зроблять повстанці".

У рецензії на The Hollywood Reporter вказано, що події стрічки частково відбуваються в Україні недалекого майбутнього, "яку Росія все ще хоче поглинути". Америка виступає в цьому в ролі миротворців. Ядерну зброю, на яку полюють герої, колись давно залишили в Україні російські офіцери.

Нагадаємо, що у вересні 2020 року дві українські студії Postmodern Postproduction і Так Треба Продакшн приєдналися до партнерської програми стрімінгового сервісу Netflix для дубляжу українською мовою. Для глядачів це означає появу локалізованого інтерфейсу та відео з українським озвученням.

Читайте також

Блокбастери вдома. У 2021 році Netflix планує випускати нові великі фільми щотижня

12 серіалів, які відображають життя у 2010-х

Без паніки. П'ять художніх серіалів про епідемію вірусу

Категорії
КонцертиТеатрАрхітектураДизайнІнше