Як працює Запорізька служба надання екстреної медичної допомоги за новими нормативами

Як працює Запорізька служба надання екстреної медичної допомоги за новими нормативами

Як працює Запорізька служба надання екстреної медичної допомоги за новими нормативами facebook.com/AMBULANCEZP

З 1 січня набула чинності постанова кабміну про зміни в правилах виклику швидкої допомоги та часових нормативів. Відтепер запорізька "швидка" працює за новими критеріями розподілу звернень пацієнтів.

Про це Суспільному розповів Владислав Долинний, начальник оперативно-диспетчерського управлiння КНП «ТМО «Обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф» ЗОР. "З першого січня ми маємо 4 категорії викликів - це критичні, екстрені та дві категорії, які не є екстреними, коли людина може відтермінувати надання медичної допомоги. На такі виклики екстрена медична допомога не повинна виїжджати," - зазначає Владислав Долинний.

Категорії випадків, коли "швидка" виїжджає:

  • критичні виклики - це невідкладні стани, коли є загроза життю та потрібно розпочинати серцево-легеневу реанімацію, на такі виклики час доїзду бригади становить 10 хвилин;
  • друга категорія - це екстрені виклики, тяжкі стани, коли людина потребує надання екстреної медичної допомоги (підозри на інфаркти, мозкові інсульти, порушення свідомості, травми) час доїзду до такого пацієнта становить 20 хвилин.

Якщо у пацієнта підвищений тиск або температура 39, такі випадки не є екстреними, - зазначає Долинний. В диспетчерській службі працюють медичні працівники, які проводять диференціацію виклику та виключають загрозливі стани. В разі, якщо не буде оформлений виклик, тоді має бути надана медична рекомендація (щодо препаратів чи звернення до медичного лікаря). Тобто, пацієнт окрім медичної консультації має отримати також інформаційну підтримку, як діяти далі, куди звернутися тощо.

"Хочу зауважити, що на неекстрені виклики бригада екстреної медичної допомоги також виїжджає. У новій постанові кабміну чітко регламентовано, що на такі випадки бригада виїзджає, коли не обслуговує критичні виклики та коли диспетчер не може перенаправити пацієнта до ЦПМСД (наприклад, нічний час). В такому разі бригада, яка вільна, буде направлена до такого пацієнта," - пояснив Владислав Долинний.

Четверта категорія викликів - це непрофільні виклики, коли пацієнт самостійно може звернутися до медичного закладу. Також Владислав Долинний нагадав, що функція бригади екстреної медичної допомоги - це надання, перш за все, екстреної медичної домоги. Бригада не видає листки тимчасової непрацездатності, не виконує планові призначення лікарів.

Принцип екстериторіальності викликів "швидкої"

Принцип екстериторіальності, коли швидка з іншої області може приїхати для надання допомоги, в разі якщо перебуває ближче до пацієнта, був прописаний ще в законі України "Про екстрену медичну допомогу", - розповів Владислав Долинний. За його словами наразі такий досвід є, але він не досить розвинений.

Що робити, коли викликаєш "швидку"

Владислав Долинний порекомендував під час виклику екстреної медичної допомоги, перш за все, заспокоїтися, чітко та коротко відповідати на питання диспетчера. Це дозволить спеціалістам екстреної служби якомога швидше зібрати необхідну інформацію про стан пацієнта, а людині, яка потребує медичної допомоги, її оперативно отримати.

Категорії
ПолітикаЕкономікаКультураСвітСпортВідеоПодіїТоп дняПриродаРегіониСтильДітиНаукаТехнологіїУрбаністикаЇжаДомашні твариниЛюди